Як позбутися від жовтих плям на стелі Через деякий час після ремонту багато людей виявляють, що їх стелі з'явилися жовті плями. Існує кілька причин утворення цих самих жовтих плям. Наприклад, якщо на поверхні стелі є каналізаційні або опалювальні труби, то не виключено, що це і є причиною.

Крім цього подібні жовті плями можуть з'явитися просто з-за того, що сусіди зверху халатно поставилися і затопили. У будь-якому випадку доведеться приступати до якнайшвидшого усунення плями, яка дуже сильно псує весь вигляд приміщення. У цій статті можна буде дізнатися докладну інструкцію, яка допоможе правильно і ефективно позбутися від жовтих плям на стелі.

Інструкція

Для початку, рекомендовано, ретельно вивчити пляму і постаратися зрозуміти, як воно утворилося. Адже від того, яким чином воно з'явилося, буде залежати все подальше дію по його видаленню. Якщо процес ремонту в квартирі тільки починається, то в обов'язковому порядку перед шпаклівкою потрібно буде повністю видалити зі стелі все жовті плями.

Як позбутися від жовтих плям на стелі
Якщо пляма утворилася на зашпакльованої або пофарбованої поверхні, то акуратно видаліть на місці забруднень всі залишки оздоблювального матеріалу. Потім візьміть невелику ємність і налийте туди бензин, який можна купити в будь-якому строймагазине. В цьому бензині змочіть чисту губку і протріть їй всю поверхню. Особливу увагу потрібно приділяти жовтим плям, до яких рекомендовано притискати губку на 10 секунд. Таким методом треба буде обробити кожне жовте забруднення, прикладаючи губку, змочену в бензині до тих пір, поки пляма не стане світлою. Можливо, що в даному процесі губка дуже брудною, то в даній ситуації її рекомендовано буде замінити чистою. Якщо після всього вищеописаного стеля високий і на ньому залишилися ще незначні жовті плями, то всю процедуру доведеться повторити ще раз. Завдяки такому методу всі забруднення повинні будуть зникнути.

Якщо жовта пляма було поставлено мастильним засобом, то позбутися від нього можна буде наступним чином. Обов'язково зіскоблити з поверхні плями весь пил і бруд. Потім, використовуючи грунтовку глибокого походження, ретельно обробіть всю поверхню і дочекайтеся полого висихання поверхні. Після цього візьміть фарбу, такого ж кольору, як і основний, стеля і прокрасьте місце плями. Взагалі, найкраще фарбувати весь стеля повністю. Якщо після першого шару пляма не просвічує через фарбу, то в другому прокрашивании необхідності немає. Але якщо пляма все ж трохи видно, то варто ще раз покрити поверхню фарбою.