Натяжні стелі огляд найбільш поширених різновидів Рівень популярності у натяжних стельових систем з кожним роком вельми істотно зростає. І це, природно, зовсім не дивно, оскільки вони відрізняються неймовірним числом істотних переваг:

• Досить суттєвою довговічністю;
• Неймовірною простотою в плані догляду. З поверхні такої стелі навіть винні плями зазвичай видаляються без особливих зусиль за допомогою звичайної вологої ганчірки;
• Абсолютної гігієнічністю. Подібного типу стельові системи абсолютно не сприйнятливі до виникнення різного роду грибкових та інших уражень;
• Надзвичайно привабливим і досить стильним зовнішнім виглядом.

Зараз споживачеві пропонується безліч самих різних різновидів такого роду стельових систем. Однак, при цьому, найбільш широкої затребуваністю серед них, сьогодні користуються глянсові, матові і особливі сатинові натяжні конструкції.

Стельові системи з глянцевою поверхнею

Натяжні стелі огляд найбільш поширених різновидів
Найсуттєвішою особливістю такого типу стель є те, що в їх конструкції застосовується спеціальне дзеркальне натяжний полотно, за рахунок якого вони якраз і придбали свою унікальну здатність створювати візуальний ефект збільшення габаритів самого приміщення. Завдяки саме цій властивості, подібні натяжні системи сьогодні вважаються самим оптимальним рішенням для приміщень з досить скромними розмірами. До того ж, за рахунок грамотного оформлення освітлення, при облаштуванні таких дзеркальних стель також ще можна створювати різні візуальні ефекти.

Матові стелі

Подібна різновид натяжних систем вважаються самим оптимальним рішенням для облаштування спальні, оскільки його матове полотно дуже добре сприяє створенню в приміщеннях досить спокійній і розслаблюючій атмосфери. Тут відразу дуже важливо відзначити, що застосовувати такі стелі на кухнях вкрай не рекомендується, так як очищати їх від різного роду забруднень, з-за особливої шорсткої поверхні, буде досить важко.

Особлива матова поверхня у подібних стель зовсім не створює відображають ефектів і, тим самим, злегка пригнічує небажані відблиски. Саме тому, в разі їх застосування, вони будуть досить вигідно підкреслювати всі достоїнства інтер'єру і маскувати його слабкі сторони.

Сатинові натяжні системи

При бажанні мати якийсь середній варіант, між глянцевою і матовою поверхнею, фахівці радять звернути увагу на сатинові моделі натяжних стель. Відмінною особливістю подібних натяжних систем є їх абсолютно рівна поверхня з присутністю незначного відображає ефекту. Завдяки цій особливості такі стелі з легкістю стають достатньо стильним доповненням майже до будь-яких інтер'єрних рішень.