Огляд утеплювачів Роквул на основі базальтової вати Для виробництва базальтових утеплювачів Роквул застосовується суто природна сировина – натуральний камінь, який забезпечує універсальність матеріалу. Подібний вид утеплювача знаходить застосування не тільки зовнішніх, але і внутрішніх роботах, крім цього він актуальний і для дитячих та лікувально-профілактичних установ, які відрізняються строгими вимогами до екологічності та безпеки.

Споживачі добре відгукуються про даному утеплювачі, який застосовується не тільки в приватному домобудівництві, але і великими виробничими компаніями.

Огляд утеплювачів Роквул на основі базальтової вати

Якщо розглядати технологію виробництва базальтового утеплювача, то вона схожа з тим, як вивергається вулкан. Кам'яна гірська порода, привезена на завод, відправляється в особливу піч, де її плавлять під впливом температури до +1500 градусів за Цельсієм, в слідстві чого вона має схожий з лавою вигляд. Далі цю масу поміщають у центрифугу, де на неї впливають повітряні потоки, в слідстві чого матеріал отримує вигляд кам'яного волокна, в яку додають сполучного синтетичного характеру і гідрофобні компоненти. Як результат, виходить сировину, з якого згодом формують мінеральний утеплювач Роквул.

Де застосовується утеплювач на основі базальтової вати

З допомогою матеріалів Роквул можна теплоізолювати багато об'єктів. Однак, слід чітко дотримуватися одна незаперечна умова: важливо, щоб вата не піддавалася високим навантаженням (щоб цього уникнути, передбачаються каркаси, які можуть бути виготовлені з дерева або металу). З допомогою базальтової вати Rockwool на даний момент можна утеплити мансардну дах, м'яку покрівлю, лоджію або балкон, внутрішню перегородку, міжповерхове перекриття, підлога (навіть той, який знаходиться над холодним підвалом), стіну під сайдингову обробку, підлоги і стелі в лазнях, вентильований фасад, стіну з обробкою з тонкого шару штукатурки, топку каміна і печі, димовідвід, вихлопну трубу, повітропровід, теплоізоляційний короб.

Переваги утеплювача Rockwool

З основних переваг цього будівельного матеріалу виділяють:

• вату легко розпилювати до необхідних розмірів і монтувати;

• тривалий експлуатаційний термін, який може досягати близько 50 років (в тому випадку, якщо дотримуються рекомендації виробника);

• пожежобезпечність (утеплювач Роквул здатний витримати температуру аж до +1000 градусів, а якщо він займеться, то призупинить тим самим поширення вогню по інших конструкцій);

• екологічний і нешкідливий для людського здоров'я (за це відповідає відповідність усім світовим стандартам якості);

• дозволяє домогтися акустичного комфорту (здатний ізолювати повітряний і ударний звук);

• завдяки використанню даного утеплюючого матеріалу, всередині приміщення досягається оптимальний рівень мікроклімату (в зимовий час року в будинку буде тепло, а влітку – прохолодно);

• застосувавши базальтовий утеплювач Rockwool споживач заощаджує кошти, які могли б бути витрачені на опалення (при укладанні утеплювача теплові втрати можна знизити практично на 50%).