Як встановити самостійно світильники в натяжну стелю Широка популярність натяжних стель на сьогоднішній час тільки зростає. Разом з цим, зростає популярність і інших пристроїв, які так чи інакше можуть бути встановлені на натяжна стеля.

Тому в цій статті будуть розглянуті світильники, а точніше їх самостійний монтаж в натяжну стелю.

Ще на етапі вибору натяжної стелі, слід подумати над тим, яке буде вибрано для нього освітлення. Безумовно, у кожного власника житла на це є власна думка, проте, напевно, всі хочуть, щоб світло розподілявся від встановлених світильників рівномірно, не різав очі і потужності освітлювальних приладів б при цьому цілком вистачало.

Все це на сьогоднішній день можуть забезпечити точкові світильники. Саме ці освітлювальні прилади дають досить рівномірний пучок світла, який не спотворює кольори і не ріже очі.

Обладнати натяжна стеля точковими світильниками простіше всього. Для цього ще на початковому етапі установки натяжної стелі, необхідно до старої стельової поверхні закріпити несучу конструкцію, на яку надалі і буде встановлено точковий світильник.

Як самостійно змонтувати точкові світильники?

Як було сказано раніше, щоб правильно встановити точкові світильники ще до монтажу натяжної плівки необхідно визначитися з точним їх розміщенням. При цьому важливо вибирати такі місця, щоб вони не співпадали з місцями установки стельових багетів. Необхідно також враховувати при цьому і майбутнє місце розташування люстри, якщо її присутність на натяжній стелі буде обов'язковим.

Як встановити самостійно світильники в натяжну стелю
Як встановити самостійно світильники в натяжну стелю

Після того, як місце розташування майбутніх світильників визначено, можна приступати до установки спеціальних закладних під світильники. Для цього застосовується регульована стійка, має в своїй конструкції дві направляючі і кільце, в яке згодом і буде вмонтований точковий світильник.

Регульовані стійки для світильників прикріплюються до старого стелі за допомогою шурупів і дюбелів. Тому наявність перфоратора або дриля тут обов'язково. Після того, як стійки закріплені до чорнової стелі, виконуються електромонтажні роботи. До кожної стійки простягається електричний дріт, для того щоб потім підключити його до точкового світильника.

Монтаж світильників виконується після монтажу натяжної стелі. Для цього в місцях, де будуть встановлені світильники в полотні стелі, вирізують отвори строго по діаметру встановлюються світильників. Відрегулювавши кріпильну стійку, можна встановлювати і підключати до електрики точкові світильники.