Утеплення дерев'яного будинку Якщо Вам прийшла ідея побудувати дерев'яний будинок або зробити ремонт в старому, належна увага має бути утепленню. На щастя для нас, існують різні види герметиків і інших різних засобів, які дозволяють утримати тепло всередині будинку.

Велику увагу потрібно приділяти стін, вікон і всіляких місцях, які найбільш холодні або вологі. Саме звідти зазвичай відбувається витік тепла.

Після того, як ви ретельно оглянули стіни, необхідно звернути увагу на стелю. Його теж потрібно утеплювати. Навіть якщо вам здається, що з стелею все в порядку, утеплення все одно необхідно зробити за допомогою тирси або інших схожих матеріалів.

Все тому, що витік тепла через стелю дуже непомітна, але суттєва. Ні в якому разі не використовуйте руберойд або інші подібні засоби, які повністю блокують рух повітря. Будинок повинен "дихати", інакше атмосфера в будинку буде не дуже приємна. Найкраще обшити стелю гіпсокартоном або ДВП.

Далі настав час утеплити підлогу. Тепер це робиться дуже просто. Потрібно всього-навсього постелити лінолеум, на звороті якого є утеплююча поверхню.

Материализоспан відмінно послужить для утеплення стін, стелі і покрівлі. Він виготовлений по самим сучасним і безпечним технологіям.

Крім цього, у матеріалу є ряд відмінних властивостей:
- міцність до продавлювання до розриву;
- безпека, тобто немає виділення шкідливих речовин навіть при нагріванні;
- стійкість до вогню, т. к. має властивість самозатухання;
- довговічність;
- відмінно обробляється;
- прийнятна ціна.

За допомогою сучасних утеплювачів Ви зможете добре заощадити, але крім цього слід пам'ятати, що Ваш будинок повинен добре провітрюватися, тому в систему необхідно закладати систему віддушин.

А якщо вам потрібно kiev.vlasne.ua використовуйте сервіс сайту vlasne.ua