Поради щодо обходу перешкод при установці натяжної стелі Ідеальним варіантом для натяжної стелі є повна відсутність будь-яких додаткових перешкод – труб опалення, вентиляції і т. п. Однак на практиці часто буває інакше, і тому важливо досягнути повного охоплення полотном подібного перешкоди.

Для того, щоб обійти комунікації під час монтажу натяжної стелі, проводиться наступний перелік додаткових робіт:

1. Вставка. Вона вирізається по діаметру труби, для чого підійде будь-пластик, що має товщину 4 мм: форма отвору при цьому не грає особливої ролі. Головним моментом в даному випадку є зробити так, щоб отвір під трубу не було надто щільним, а було трохи більшого діаметру, ніж сама труба. Після введення полотна за трубу заготівлю розрізають, прибравши з неї всі гострі грані і задирки.

2. Прогрівання полотна. Для цього застосовують теплову гармату, що веде до розгортання матеріалу і зацеплению його кутів за затискні пристосування. При цьому особливо ретельно прогрівається частину полотна від труби. Намітивши олівцем центр комунікації, знімають кут в районі позначки, для прорізання відступу 1 см, що дозволить добре натягнути полотно. То ж відстань відступається і від гарпуна.

3. Приклеювання. Поклейка приготованих пластикових підсилювачів здійснюється за допомогою суперклею: він розподіляється рівномірно шаром невеликої товщини по всій площі пластику. Внутрішній радіус полотна розрізаються на декілька відрізків трикутної форми: їх має бути не менше 4-х. Те ж саме стосується плівки – її потрібно загорнути і приклеїти до пластикового виробу.

Поради щодо обходу перешкод при установці натяжної стелі

4. Поклейка вставки. Вона розділяє собою гарпун і пластмасовий підсилювач: для цього можна використовувати залишки ПВХ-полотна. Поклейка повинна проводитися з граничною скрупульозністю з дотриманням якості. Розрізання гарпуна та щільна проводитися строго за наявного розміру, після чого здійснюється заклад підсилювача і плівки за наявне перешкоду.

Цей прийом застосовується для поводження будь-яких перешкод при монтажі натяжної стелі типу, при чому наявність пластикового підсилювача полотна завжди обов'язково: він зберігає полотно від розриву. Також при розмітці важливо враховувати розширення матеріалу під час розігріву, для чого зазвичай виробляються сантиметрові відступи.