Особливості вибору штор з фотодруком В останні роки фотошторы придбали велику популярність на ринку виробів для прикраси інтер'єру. Такого різкого збільшення попиту на цей виріб сприяє його широкий асортимент і безліч інших переваг для внутрішнього оформлення приміщення.

Завдяки цим шторам можна досягти оригінального оформлення внутрішнього простору приміщення, візуального прикраси або навіть приховування деяких дефектів (при їх наявності).

Часто вони дозволяють повністю перетворити вигляд всього житлового приміщення. Замовити штори мають фотодрук, сьогодні досить просто. Існує безліч інтернет-сайтів з яскравими і виразними варіантами і найбільш вдалими прикладами їх використання для оформлення різних приміщень, офісів і т. д.

Особливості вибору штор з фотодруком
Особливості вибору штор з фотодруком

Що використовують для виготовлення фотоштор?

Основним матеріалом для їх виготовлення є габардин. Ця тканина відрізняється характерними особливостями. Приміром, вона має матову поверхню високої щільності, чим забезпечується ефективне утримання сонячного світла і якісного затінення приміщення. Шторами з такого матеріалу можна користуватися практично в будь-якому приміщенні, так як вони мають особливий шарм, унікальний зовнішній вигляд, персональний стиль і звичайно надзвичайно практичні.

Досить часто фотошторы виготовляються у відповідності з індивідуальними вимогами замовників. У цьому випадку клієнтом самим вибираються ескізи фотопокрытия або вибирається власний фотоколаж. Іноді клієнти використовують для цього свій особистий фотоальбом.

Як вибрати розміри фотоштор?

Особливості вибору штор з фотодруком
Багатьом може здатися, що вибір розмірів фотоштор, здається гранично простим, в реальності це не так. Наприклад, необхідно враховувати, що стелі і підлоги в більшості квартир, які не мають необхідну міру рівності. Для того щоб вирішити цю проблему, необхідно заміряти довжину в декількох місцях.

Далі отримані цифри, повинні порівнюватися, для вибору найбільш оптимальної довжини для цього конкретного приміщення. Виходячи з практики, необхідно зазначити, що цей показник часто буває індивідуальним. Тому загальні шаблони є відносними, і використовуються для визначення приблизної вартості з урахуванням того, яку кількість матеріалу потрібно, щоб виготовити фотошторы.

Здійснюючи правильний підрахунок висоти, слід враховувати карниз і звичайно вибирати спосіб закріплення штор на ньому. Якщо наприклад, є люверси, то виміри, повинні проводиться, від верхньої точки. До цього значенням, зазвичай додають 3 см (з урахуванням перекриття гребінцем верхнього краю).