Алюмінієвий рифлений лист Якщо вдуматися, скільки людей отримують травми при падінні на слизькій підлозі, то цифри не піддаються обчисленню. Це сотні, а то й тисячі скалічених доль, тим більше що невдоволення до комунальних служб зростає.

Так, mt-holding.ru онлайн можна замовити. Начебто вони ніякого відношення до цього не мають, проте стають винними. Тепер про самому головному: рифлений алюмінієвий лист став панацеєю проти ковзання. Його використовують там, де великий ризик падіння.

Приміром, напевно, вам доводилося підніматися в автобус по сходинках. Так ось, саме там і є рифлений лист. Він не настільки масивний, щоб уповільнювати хід машини при русі.

Алюмінієвий рифлений лист
Окрім громадського транспорту, алюмінієвий рифлений лист застосовується в оздоблювальних роботах. Іноді їм викладають стінові панелі, щоб трохи урізноманітнити інтер'єр. Також він використовується для облицювання стелі.

Красивий візерунковий малюнок на лицьовій стороні, це якість технології, яке до нього застосовується. На підприємствах спеціально обкатують листи у своєрідній формі. Виходить готовий виріб, який з успіхом використовується для протидії ковзанню та облицювання поверхонь.

Полегшена маса, це ознака елегантності для рифлених листів. З одного боку, вони не заважають при русі, коли лежать на підлозі, а з іншого, розбавляють скромну обстановку громадського місця, своєю присутністю. Ось і всі сфери, де можна зустріти цей матеріал, хоча, його експлуатують і на даху.