Які переваги натяжних стель В останні роки натяжні стелі набирають популярність і широко використовуються будівельниками, дизайнерами інтер'єрів і архітекторами. Вони рекомендують цей тип стелі своїм клієнтам, з-за великої кількості переваг.

На практиці, натяжні системи підходять для житлових будинків, торгових центрів, ресторанів, готелів, громадських та адміністративних будівель. Що викликало величезну популярність і більш широке використання натяжних стель?

Однією з головних причин популярності цих стельових систем є те, що вони забезпечують свободу для творчості і дозволяють створювати різні конструкції. Клієнти можуть вибрати з широкого спектру кольорів, текстур і принтів, з допомогою яких можна зробити інтер'єр унікальним способом.

Ще одна важлива причина, що значно сприяє популярності натяжних стель, є їх легкий і швидкий монтаж. Стелі складаються з двох основних елементів - профіль з алюмінію або ПВХ і тонкої, але міцної оболонки. Після того, як за допомогою профілів створені необхідні форми, вони прикріплюються до стіни або стелі. Мембрана натягується на профілі, і вони прикріплюються за допомогою спеціальних затискачів. Перш ніж її розтягнути, повинна бути нагріта до певної температури. Установка дуже швидка і займає близько п'яти або шести годин, процес відносно чистий і без будь-яких проблем.

Натяжні стелі мають відмінні технічні параметри, що пояснює великий інтерес до них і їх широке застосування. Вони є водонепроникними, що захищає від випадкового затоплення, викликаного зламаною трубою або витоком. Мембрана забезпечує відмінні акустичні властивості ізолює небажані шуми і покращує акустику приміщення. Стелі створюють і тонкий ізоляційний шар, який дозволяє нагрівання і охолодження з мінімальною енергією. Крім того, при виготовленні мембран і профілів не використовуються небезпечні речовини, що робить їх экологич1ески чистими і безпечними для здоров'я.

Які переваги натяжних стель
Які переваги натяжних стель

Технічне обслуговування натяжних стель надзвичайно просто і легко. При необхідності мембрана може бути видалена для забезпечення доступу до кабелів або штучного освітлення. Поверхню можна мити з легкістю для того, щоб підтримувати гігієну. Для цього, він потребує регулярного миття з вологою тканиною і м'яким миючим засобом.

Якщо ви хочете змінити колір або текстуру стелі, вам необхідно змінити тільки мембрану, використовуючи існуючу рамку.

Ще однією важливою причиною популярності натяжних стель, є їх універсальність. З одного боку, вони поєднують в собі ефективність, практичність і естетичні властивості, а з іншого боку, ці системи можуть бути використані в різних кімнатах з різними цілями.