Сонечко в дитячій кімнаті Кімната дитини – це особливий світ. Тут все дихає казкою, але при цьому зручність і безпеку присутній у кожному, навіть маленькому штриху. Особливе місце займають люстри, люстри і світильники.

Адже ні для кого не секрет, що діти бояться темряви, м'який і приємний світло найкращий друг у боротьбі з цим страхом. Почитати книжку для дитини, щоб він заснув, при цьому створити комфорт і для маленького слухача і для вас – ось один з плюсів світильника в дитячій. Красиві, химерні, що складаються з токсичних матеріалів, прості в побуті - це основні показники для джерел світла.

Королева кімнати – люстра.

Це королева сидить високо, висвітлюючи всю кімнату. Люстра в дитячій не повинна бути довгою. Адже зачепити красеню при грі в м'ячик або при стрибку з ліжка куди простіше, якщо вона низько висить або має довгу мантію. І вже краще всього, якщо ця дама буде міцно сидіти на своєму троні, не похитуючись від вітерця, і вже тим більше, якщо з неї не будуть падати підвіски. Для її «палаючого серця» не варто використовувати лампи, в яких присутні газорозрядний джерело й отруйні речовини, такі як ртуть. Найбільш безпечні лампи в кімнаті для малюків - це світлодіодні лампи. Непогано, якщо їх буде декілька і в кожної будуть свої володіння і територія для освітлення. Для зручності включення і виключення можна застосовувати таке нововведення, як пульт з дистанційним управлінням.

Такий фасон не ношу!

Так з якого ж матеріалу не варто купувати люстру для дитячої? Королева стелі не повинна одягатися в кришталь. Це красиво, казково, переливи, гра світла, але зовсім не підходить в кімнату до ваших непосидам. Адже діти – це вічний двигун, і рухатися вони можуть не тільки самі, але і надавати прискорення будь-яких речей, що потрапили під руку. Кришталю сильно не минеться, та якщо ще врахувати і вага конструкції, то про безпеку не може бути й мови. А як часто доведеться мити всі складові цього убрання, щоб все блищало і блищало? І незручно, перебрати всі ці принади!

Сонечко в дитячій кімнаті
Сонечко в дитячій кімнаті

Одягати королеву в пластик, теж не вихід. І справа не в тому, що цей наряд менш благородний на вид, просто при нагріванні, він може виділити отруйні речовини. Крім того, якщо це вбрання стикнеться з «палаючим» серцем королеви, то він швидко розтане, оплавиться і втратить форму. Якщо ж ви купуєте люстру у фірмовому магазині, і вона відповідає санітарним нормам, то можна спробувати і цей варіант.

Не варто одягати королеву і в тканинну основу. Вона збирає пил, швидко вигоряє, а осіли на ній частинки. Мити її буде вкрай незручно. Крім того мокра тканина притягує ще більше пилу і це відмінне середовище для бактерій.

Королеві королівський наряд!

Яким же матеріалам віддати перевагу? Дерево, ротанг і бамбук! Натуральні, зручні матеріали. Просто і зі смаком. Якщо вони оброблені безпечним матеріалом, і стежити за ними значно простіше, їм не страшна волога прибирання.

Міцне органічне скло. Ось гідна королівська мантія! Як один з варіантів теж непогано. З цієї категорії вибирайте монолітні, без підвісок. Красиво, легко мити, міцно і надійно.

Сонечко в дитячій кімнаті
Сонечко в дитячій кімнаті

Розправити вітрила фантазії!

Яку модель люстри вибрати? Ця відповідь не може бути однозначною. У кожної дитини свої смаки, своя фантазія і особливості. Батьки краще знають, що підходить саме їх дитині. Романтично виглядають світильники в кімнаті у хлопчиків у вигляді фрегатів, автомобілів. У дівчаток дуже красиво виглядають люстри у вигляді мереживних парасольок, домашніх тварин, квітів.