Білимо стелю самотужки В даний час в будівельних магазинах існує широкий асортимент різних оздоблювальних матеріалів для стелі. Однак вони коштують досить дорого і до того ж працювати з такими матеріалами найчастіше можуть тільки люди з певним досвідом.

Для тієї категорії людей, які віддають перевагу щось більш скромне й не надто трудомістке, відмінним варіантом буде побілка стелі. У даного способу обробки є безліч переваг. Таку роботу здійснити нескладно, головне вникнути в її суть.

Підготовка стельової поверхні

Перш, ніж починати білити стелю, потрібно дуже ретельно підготувати поверхню. Вона повинна бути ідеально рівною і без наявності будь-яких дефектів. З цією метою, спочатку поверхня очищається від старого покриття. Якщо очищення здійснити належним чином, то стеля після побілки буде володіти красивим видом з однаковою колірною гамою. До того ж, така побілка прослужить набагато довше.

Стару побілку можна прибрати двома методами. У першому випадку, потрібно змочити стелю кімнатній водою за допомогою пульверизатора та потім стару обробку прибрати шпателем. У другому варіанті, шар побілки зчищається без змочування. Для цього застосовується шпатель або щітка по металу. Однак при виконанні другого способу у приміщенні буде дуже багато пилу, тому доведеться надягати на обличчя маску.

Коли стара обробка повністю ліквідована, можна приступити до огляду поверхні. Глибокі тріщини потрібно поглибити і розширити, а потім закрити шпаклівкою. В деяких випадках, можна застосувати малярську сітку для армування великих тріщин. Наприкінці поверхня з дефектами обробляється грунтовкою.

Щоб стеля зробити максимально рівним, необхідно нанести на стелю грунтувальну суміш і наклеїти малярську сітку. На завершення, стельова поверхня добре зашліфовивается.

Побілка стелі

Побілити стелю можна з використанням вапна, крейди або водоемульсійною фарби. Найбільш економним варіантом є побілка крейдою і вапном. З цією метою спочатку доведеться приготувати ґрунтовку для побілки. Потім ця суміш розводиться з водою і проціджують через сито для отримання однорідної консистенції.

Після цього, грунтовка наноситься на стелю. Це робиться валиком, пензлем або розпилювачем. В кінці підготовляється domovou.org.ua або крейдяний розчин, який потім таким же чином наноситься на поверхню стелі.