Вологостійкий гіпсокартон Одним з найбільш популярних, на сьогоднішній день обробним матеріалом, є гіпсокартон. Він відносно недорогий, з його допомогою можна приховати нерівності стін, побудувати перегородки, поліпшити тепло - і звукоізоляційні показники приміщення.

Вологостійкий гіпсокартон можна використовувати навіть у ванній кімнаті, не турбуючись про те, що матеріал швидко прийде в непридатність. Незважаючи на невелику вартість та невелику товщину, цей матеріал досить міцний і довговічний. При виконанні додаткових робіт, на стіну з гіпсокартону можна повісити як ряд полиць, так і сучасний телевізор з акустичними колонками.

Придбати krovelshik-ufa.ru можна безпосередньо в магазинах міста або онлайн. Як правило, використовують вологостійкий тип гіпсокартону, оскільки його ціна не багато вище звичайного.

Отримують такий матеріал шляхом просочування паперу вологовідштовхуючим складом. Цей же склад виключає поява грибків і цвілі в матеріалі. Крім того, існує вогнестійкий гіпсокартон, але його застосовують рідко через його більшої вартості.

Ширина всіх листів гіпсокартону однакова і становить 120 см. Висота може становити або 250 см, або 300 см. Висота вибирається, виходячи з висоти стелі в приміщенні.

Так само, листи гіпсокартону розрізняють за формою краю аркуша. Вона буває трьох видів: пряма, яка не дає зазору між листами, закруглена і ступінчаста. Пряма форма, як правило, практично не використовується, оскільки в цьому випадку проблематично скріпити листи між собою.

Найпоширеніша - закруглена форма. Після установки, листи, в місці стику, армуються так званої "серпянкой" і промащуються шпаклівкою або родбандом, що зайвий раз збільшує жорсткість конструкції.

При стандартній товщині в 12,5 мм, вологостійкий гіпсокартон володіє досить високою міцністю, при правильному монтажі.

Вологостійкий гіпсокартон
Якщо говорити про обшивці стіни гіпсокартоном: насамперед монтуються металеві напрямні, вертикально. Відстань між ними повинна становити рівно 60 см, щоб припадало по одній направляючої на краю кожного аркуша і одна - на середину кожного листка. Це дозволить значно збільшити жорсткість і міцність конструкції.

Крім всіх інших переваг, гіпсокартон дозволяє приховати нерівності стін і утеплити приміщення, проклавши шар утеплювача між стіною і гипскартоном. У висновку варто відзначити, що все більшу популярність набирає монтаж гіпсокартону на стелю, як альтернатива неміцним і недовговічним, порівняно з гіпсокартоном, натяжним стелям.