Євроремонт будинку секрети ремонту Часто відносини в подружніх парах під час ремонту доходять майже до розлучення – їх незгоди стосовно паркету, кольору шпалер, кахлю або ламінату настільки сильні!

Всі дискусії і сварки «відкладуться» у новітніх прекрасних стінах, стелі і підлоги, і пізніше будуть «тиснути», день у день, місяць за місяцем.

Вибір кольору в інтер'єрі

Основною таємницею ремонту є збереження спокою і доброзичливості під час його проведення. У чому "погода в домі" залежить від того, з яким настроєм ви будете вибирати підлогове покриття або колір фарби.

Чи варто робити євроремонт?

Природно, це досить-таки стильно і престижно – зуміти зробити реальний «євроремонт» будинки і пізніше демонструвати перетворені кімнати друзям. І все-таки задумайся: необхідні вам білосніжні «лікарняні» стінки хай-тек, кухня з скла і сплаву, дзеркальні стелю? Чи Будете ви відчувати себе затишно в такому «стильному» житло? Хочеться зробити актуальні підвісні стелі? Що ж, думка хороша, однак лише для щасливих володарів великих стель.

Євроремонт будинку секрети ремонту
Євроремонт будинку секрети ремонту

Якщо ви живете в звичайній квартирі з стелями 2,5 метра, то підвісна стеля «вкраде» з цієї висоти 5-10 см. А це не є плюсом - абсолютно швидко ви відчуєте, що стеля «тисне», пригнічує, здається занадто невисоким. Ви почне швидше втомлюватися, нервувати по дурницях і спускати зло на своїх близьких.

Не менш шкідливий для спокійного стану і надмірна білосніжний колір. Для початку він чужий людини з точки зору енергетики. Ми налаштовані на сприйняття зовсім інших кольорів. Білі стіни обов'язково будуть асоціюватися з яким-небудь кабінетів, а то і зовсім з операційної.

Вирішили викласти глиняної підлоги плиткою? Бажаєте таким чином постановити дилему чистоти в будинку – так як плитку надзвичайно просто мити? Не поспішайте! Житло отримає прикру строгість і холодність, і теплого комфортного «гніздечка» не вийде.

Євроремонт будинку секрети ремонту
Якщо ваш висновок остаточно – зробіть під кахлем тепла підлога, це врятує ситуацію.

З чого виготовлений ламінат? Професіонали рекомендують замість кахлю зупинити свій вибір на паркеті або традиційному ламінаті. Все це не викликає у мешканців будинку будь-якої неприязні, так і мити таке покриття не складніше, ніж плитку, але незважаючи на все вищесказане наскільки більше енергетики дають деревні підлоги. Для тих, хто думає про ніжність, спокій і поезії, підійде паркет з груші.