Чим гарний стелаж Куди поставити посуд і телевізор, а де повісити сукні або покласти штани? Для цього існує меблі, вибираючи яку, не варто забувати про матеріал, з якого вона зроблена.

Зі зрозумілих причин, цінні породи дерева стоять на порядок вище тієї ж сосни або МДФ. Тому все буде залежати від «товщини» гаманця. Тому особливою популярністю користується vasko-mebel.ru – хороший варіант для тих, хто хоче заощадити.

Що таке стелаж і в чому його перевага

Стелаж – особлива система корпусних меблів, що дозволяє зберігати в собі будь-які речі. Як правило, такі полки продаються серіями. Тому в будь-який момент їх можна доповнити будь-секцією, зробивши більш ефективними і зручними у користуванні.

Стелажі з різною висотою і глибиною. Їх конструкція дозволяє не «засмічувати» простір. Досить згадати радянські стінки та подивитися на сучасні варіант – все стає зрозумілим. Сучасні моделі мають велику кількість додаткових елементів, які можна підібрати, виходячи з особистих переконань. До того ж любителі яскравих композицій оцінять великий вибір різних колірних гам, буквально оживляють кімнату.

Модульні системи відмінно підходять один до одного. Один і той же стелаж може виглядати по-різному. Тумби вдало поєднуються з полицями, широкі секції ідеально підходять до низьких, скла гармонічно вписуються до дзеркал. Не варто забувати про головне правило – важкий низ, легкий верх.

Невеликі хитрощі

Стелаж – універсальна вітальня vasko-mebel.ru якою буде залежати від встановлених компонентів і їх можливостей. На полиці можна поставити колекцію кухлів, глечиків або фотографій, які хочеться виставити напоказ. Приміром, привезені з моря сувеніри дуже добре виглядають на світлих полицях, закритих склом; статуетки можна поставити на стелаж з дзеркальним підставою.

Корисну площу можна збільшити шляхом створення мобільного стелажа. Його можна розташувати перед навісний полицею і приховати знаходяться усередині перекриття. Досить буде відсунути зовнішній ряд, щоб дістатися до внутрішніх «скарбів».

Для тих, хто любить багато читати, можна зробити велику бібліотеку до самої стелі. А щоб книжки не виглядали монотонно і нудно, за допомогою горизонтальних і вертикальних перегородок можна розділити полиці на кілька частин. Це хороший варіант зонування класичної літератури від сучасної.