Які матеріали використовують у будівництві лазень Найбільш підходящим матеріалом для будівництва лазень, безумовно, залишається дерево. З нього зводять стіни, дах і фундамент. Для будівництва якісної лазні використовується деревина хвойних і листяних порід.

Також, коли відбувається www.glavokna.ru необхідно враховувати освітлення і сторону світла, щоб захистити кімнати від надмірного проникнення ультрафіолетових променів.

З деревини дуба традиційно роблять стовпи для фундаменту, перший вінець колод, а також основу підлоги. З листяних порід і сосни можна зробити підлога і стеля лазні. Модрину застосовують у будівництві фундаменту.

Які матеріали використовують у будівництві лазень
Деревину липи і їли використовують в обробці стелі і стін, так як ці матеріали чудово поглинають вологу і служать звукоізоляцією. Липові дошки гарні для виготовлення лавок і полиць в лазні. Березу і осику піддають спеціальній обробці і тільки потім застосовують в обробці підлоги, стін і стелі.

При виборі якісного матеріалу для будівництва та оздоблення бань слід звернути увагу на щільність, пористість, теплопровідність і міцність матеріалу. Неприпустимо застосовувати непросушені деревину у будівництві, адже вона не буде зберігати тепло і підтримувати потрібний мікроклімат в парній.

Найчастіше, стін лазні будують з бруса. Такий вид матеріалу необхідно після будівництва обшити струганными дошками. Дошки беруть чисті і гладкі. Внутрішні стіни з бруса можна не обшивати.

Для будівництва лазні підійде і цегла. Силікатна цегла тут використовувати не можна. Цегляні стіни з внутрішньої сторони також обшивають дошками, але між обшивкою і стінами залишають простір для провітрювання величиною 5 див. Обшивку не доводять до поверхні підлоги на 4 см, інакше, не буде потрібної тяги повітря по стінах і вся волога стане накопичуватися в прошарку між обшивкою і стіною. Будь-яку дерев'яну обшивку внутрішніх поверхонь лазні кладуть на пароізоляційний шар з поліетилену, толі або алюмінієвої фольги.