Кілька слушних порад щодо вибору люстри в будинок Від правильного вибору люстри буде залежати не тільки гармонійне поєднання з дизайном, але також ще і здоров'я. Дуже яскраве освітлення або навпаки занадто тьмяне в кімнаті може сильно нашкодити сітківці ока.

Саме тому до вибору такого простого предмета користування необхідно поставитися з усією серйозністю. Під час покупки люстри необхідно слідувати декільком радам, які будуть вказані нижче.


Порада №1

Під час підбору люстри дуже важливо насамперед звертатися увагу на її розмір. Якщо квартира, дуже маленька і стелі, низькі, то вибирати люстру необхідно ту, у якої лампочки розташовані на одній площині горизонтально. Запам'ятайте, для невеликої квартири краще всього, коли лампи знаходяться близько до стелі. Для маленьких кімнат також дуже важливо щоб люстра була невеликого розміру і не загромождала кімнату своєю присутністю. А ось для будинку з високими стелями і великими кімнатами можна використовувати більш масштабні і об'ємні люстри.

Порада №2

Кілька слушних порад щодо вибору люстри в будинок
Кожна люстра відрізняється один від одного абажуром, який роблять з різного матеріалу. Наприклад, з паперу, шовку або дерева підійдуть виключно для приміщення, що не вимагає багато світла. Саме з даним видом люстр можна використовувати невисоке значення вольтажу. Щоб дізнатися, яке найвище значення вольт можна використовувати з тією чи іншою люстрою потрібно уважно прочитати все, що написано на упаковці.


Порада №3

Найпоширеніші матеріали для виготовлення люстр це скло або метал. Дизайн таких люстр буває найрізноманітнішим і унікальним. Їх можна використовувати абсолютно для будь-якого приміщення, хоч маленьку, хоч для великого. Такі освітлювальні прилади є самими довговічними і найяскравішими.

Порада №4

Що стосується кришталевих люстр, то їм саме відповідне місце в повітряному і романтичному інтер'єрі приміщення. Купуючи саме таку люстру необхідно розуміти, що вся увага буде саме на цей предмет інтер'єру. І тому не рекомендовано перевантажувати кімнату іншої важкої меблями. Найкраще залиште якомога більше вільного місця, щоб красивий колір плавно падав і переливався на висячих хрусталиках.

Порада №5

Якщо крім люстри в приміщення є інші предмети освітлення, то підбирати їх необхідно під одне ціле. І пам'ятайте, що таку техніку освітлення можна робити тільки у великій кімнаті, де однієї люстри буде мало.