Підготовка приміщення до установки натяжної стелі При установці натяжної конструкції бажано (але не обов'язково) виконати підготовку приміщення для роботи. Виконавши необхідні дії, Ви заощадите достатньо часу і значно полегшите процес установки.

Перейдемо безпосередньо до порад з підготовки приміщення.

Для початку огляньте вихідний стелю і зверніть увагу на наявні в ньому вади, шматки старих шпалер, шпаклівка і т. д. Він не повинен мати ніяких дефектів (не можна, щоб стеля кришився на нову натяжну конструкцію). Далі перевірте всі стики, де знаходяться плити перекриття, або стеля сходиться із стінами. При наявності там дірок обов'язково закрийте їх будівельною піною, щоб уникнути протягів. В іншому випадку стелі, які можна знайти тут http://potolok.kiev.ua/stati.html можуть надутися і втратити початковий вигляд.

Наступний момент – визначте місця, де будуть проходити всі дроти, після чого придивіться до верхньої частини стін – вони повинні бути ідеально рівними. Конструкція натяжної стелі кріпиться саме до цього місця, тому будь-які викривлення можуть згубно вплинути на результат роботи.

Підготовка приміщення до установки натяжної стелі
При роботі з натяжними стелями будівельникам потрібно достатня кількість вільного місця. Для цього необхідно відсунути всю наявну меблі на метр від стіни і зняти антресоль з шаф, після чого накрити все тканиною. У тому випадку, якщо стеля є багаторівневим з вбудованими світильниками, меблі бажано винести в іншу кімнату.

Запам'ятайте вищевказані поради і намагайтеся їх дотримуватися. Існують ще деякі дрібниці, які полегшать встановлення конструкції. Наприклад, необхідно загерметизувати приміщення шляхом закриття дверей або, у разі її відсутності, закриття отвору яким-небудь матеріалом.