Як зробити ремонт в офісі Якщо правильно продумати все до дрібниць, то ремонт офісу можна здійснити швидко і якісно. Але щоб це зробити, треба оцінити його технічний стан, оглянути вентиляційну, каналізаційну та опалювальну системи, а також покриття стелі, підлоги і стін.

Потім слід підібрати тип ремонту, адже він може бути капітальним або косметичним. Оглянувши і обмеряв приміщення, слід перейти до складання проекту ремонтних робіт. Він потрібен для того, щоб точно розрахувати всі витрати, пов'язані з ремонтом.

Здійснюючи ремонт в офісі, стіни краще обробляти шпалерами або спеціальною фарбою. Ще можна зробити декоративну штукатурку або облицювання різними панелями. У вологій зоні слід застосувати керамічну плитку або пластикову вагонку.

Перегородки в офісі можна зробити з пластику або скла. З їх допомогою легко здійснити швидку перепланування приміщення і правильно зонувати простір.

Для того щоб вирівняти стелі в офісі, потрібно взяти полістиролові панелі. Їх можна швидко і легко прикріпити прямо на плити перекриттів.

Також не складно зробити гіпсокартонна підвісна стеля, який кріпиться на спеціальний профіль. За допомогою такого стелі, легко створити ідеально рівну поверхню і створити багаторівневий стелю будь-якої форми. Для вологого приміщення слід застосувати виключно вологостійкий гіпсокартон.

Якщо є необхідність в прихованні якогось обладнання під перекриттям, тоді треба замовити підвісна стеля. Під ним сховаються різні тріщини і плями. Встановити його можна всього за кілька годин.

Для облицювання підлоги в офісі можна використовувати агломерат, керамограніт або ламінат. Всі ці покриття вважаються дуже якісними. Вони не піддаються випаровуванню, міцні і зносостійкі.