Як позбутися від жовтих плям на стелі Через деякий час після ремонту багато людей виявляють, що їх стелі з'явилися жовті плями. Існує кілька причин утворення цих самих жовтих плям. Наприклад, якщо на поверхні стелі є каналізаційні або опалювальні труби, то не виключено, що це і є причиною.

Детальніше: Як позбутися від жовтих плям на стелі

Білимо стелю самотужки В даний час в будівельних магазинах існує широкий асортимент різних оздоблювальних матеріалів для стелі. Однак вони коштують досить дорого і до того ж працювати з такими матеріалами найчастіше можуть тільки люди з певним досвідом.

Детальніше: Білимо стелю самотужки

Сатинові натяжні стелі Кожен господар мріє, щоб його квартира була не тільки затишною, але і привабливою, оригінальною. Все це можливо, адже сучасні оздоблювальні матеріали завжди допоможуть зробити це.

Детальніше: Сатинові натяжні стелі

Способи фарбування стін в приміщеннях Варіантів фарбування стін – величезна кількість, і кожна людина який замовляв Gk-am.com.ua асфальтування територій самостійно вибирає для себе підходящий.

Детальніше: Способи фарбування стін в приміщеннях

Сонечко в дитячій кімнаті Кімната дитини – це особливий світ. Тут все дихає казкою, але при цьому зручність і безпеку присутній у кожному, навіть маленькому штриху. Особливе місце займають люстри, люстри і світильники.

Детальніше: Сонечко в дитячій кімнаті

Як зробити стяжку на стелі з глини Як правило, сира глина вже давно не використовується в якості основного будівельного матеріалу: її, як мінімум, попередньо обробляють шляхом випалу. Також, це натуральне речовина широко застосовується в якості добавок у штукатурні та інші розчини, коли потрібно надати матеріалу більшої еластичності.

Детальніше: Як зробити стяжку на стелі з глини

Маленькі хитрощі при шпаклівці стелі Оформлення стелі за допомогою стяжки є найпоширенішим видом, завдяки своїй економічності і акуратності. По суті це та ж побілка, але більш вдосконалена з точки зору якості роботи і матеріалів.

Детальніше: Маленькі хитрощі при шпаклівці стелі

Як вирівняти пофарбований стелю Часто зустрічається ситуація, коли при проведенні косметичного ремонту хочеться максимально підрівняти пофарбована водоемульсійною фарбою потовк, не обдираючи його.

Детальніше: Як вирівняти пофарбований стелю

Які переваги натяжних стель В останні роки натяжні стелі набирають популярність і широко використовуються будівельниками, дизайнерами інтер'єрів і архітекторами. Вони рекомендують цей тип стелі своїм клієнтам, з-за великої кількості переваг.

Детальніше: Які переваги натяжних стель

Перфоратор Kress 600 PSt 600 PSE - найпопулярніша модель в асортименті електроінструменту Kress. Секрет незмінно стабільного попиту - вдалий баланс функціональних можливостей і технічних характеристик, з одного боку, та доступної ціни - з іншого.

Детальніше: Перфоратор Kress 600 PSt