Сатинові натяжні стелі Кожен господар мріє, щоб його квартира була не тільки затишною, але і привабливою, оригінальною. Все це можливо, адже сучасні оздоблювальні матеріали завжди допоможуть зробити це.

Детальніше: Сатинові натяжні стелі

Способи фарбування стін в приміщеннях Варіантів фарбування стін – величезна кількість, і кожна людина який замовляв Gk-am.com.ua асфальтування територій самостійно вибирає для себе підходящий.

Детальніше: Способи фарбування стін в приміщеннях

Сонечко в дитячій кімнаті Кімната дитини – це особливий світ. Тут все дихає казкою, але при цьому зручність і безпеку присутній у кожному, навіть маленькому штриху. Особливе місце займають люстри, люстри і світильники.

Детальніше: Сонечко в дитячій кімнаті

Як зробити стяжку на стелі з глини Як правило, сира глина вже давно не використовується в якості основного будівельного матеріалу: її, як мінімум, попередньо обробляють шляхом випалу. Також, це натуральне речовина широко застосовується в якості добавок у штукатурні та інші розчини, коли потрібно надати матеріалу більшої еластичності.

Детальніше: Як зробити стяжку на стелі з глини

Маленькі хитрощі при шпаклівці стелі Оформлення стелі за допомогою стяжки є найпоширенішим видом, завдяки своїй економічності і акуратності. По суті це та ж побілка, але більш вдосконалена з точки зору якості роботи і матеріалів.

Детальніше: Маленькі хитрощі при шпаклівці стелі

Як вирівняти пофарбований стелю Часто зустрічається ситуація, коли при проведенні косметичного ремонту хочеться максимально підрівняти пофарбована водоемульсійною фарбою потовк, не обдираючи його.

Детальніше: Як вирівняти пофарбований стелю

Які переваги натяжних стель В останні роки натяжні стелі набирають популярність і широко використовуються будівельниками, дизайнерами інтер'єрів і архітекторами. Вони рекомендують цей тип стелі своїм клієнтам, з-за великої кількості переваг.

Детальніше: Які переваги натяжних стель

Перфоратор Kress 600 PSt 600 PSE - найпопулярніша модель в асортименті електроінструменту Kress. Секрет незмінно стабільного попиту - вдалий баланс функціональних можливостей і технічних характеристик, з одного боку, та доступної ціни - з іншого.

Детальніше: Перфоратор Kress 600 PSt

Освітлення і світильники для басейнів Басейн — це місце активного відпочинку, місце, де збирається вся родина, місце, куди поспішають діти, не встигнувши прокинутися. Саме тому варто продумати його оформлення до самих дрібниць, щоб кожна хвилина, проведена в ньому дарувала тільки радість і щастя.

Детальніше: Освітлення і світильники для басейнів

Як вибрати кухонну витяжку Звичайно квартири обладнуються системою вентиляції ще в процесі будівництва, і для звичайних кімнат її цілком вистачає. Однак окремі приміщення, через свій функціональної специфіки, потребують додаткового вентилюванні, і кухня на першому місці в цьому переліку.

Детальніше: Як вибрати кухонну витяжку