Ремонт – це зміна не тільки дизайну інтер'єру, але часто і внутрішнього простору. Найбільш поширений спосіб – зведення міжкімнатних перегородок. З чого і для чого?

 • Діти виросли і вимагають окремого простору.
 • Квартира в новобудові без перегородок.
 • Перепланування.
 • Перегородки

  У будь-якому разі постає питання: з чого будуть побудовані перегородки. Вибір матеріалу буде залежати від вимог, які йому висуваються. Міцність, надійність, вогнестійкість, вологостійкість, простота у використанні. Всім цим вимогам цілком відповідають піноблоки.

  Піноблок – отримують шляхом змішування піску, цементу і піноутворювача. Завдяки цим складовим основними якостями є легкість і міцність. Для кладки можливе використання готової цементно-піщаної суміші, але при бажанні можна приготувати розчин самостійно. Кладуть піноблок та на спеціальний клей. Нова перегородка повинна кріпитися до стін і до підлоги. Для цієї мети використовують саморізи і штирі. Без особливих зусиль, за допомогою ножівки можна відрізати піноблок будь-якого потрібного розміру.

  Шви на кладці досить тонкі. Цей матеріал пористий з гладкою поверхнею. Це покращує його зчіплюють якості, блоки «дихають», мала вага робить такі перегородки абсолютно безпечними при будівництві перегородок в квартирах висотних будівель, так як тиск на стаціонарні перегородки дуже мало.

  Витрати

  Для того, щоб розрахувати матеріальні затрати, необхідно правильно вирахувати кількість піноблоків, які знадобляться для будівництва. Залежить це кількість від розмірів використовуваних блоків. Довжина їх коливається від 7,5 см. до 15 див, висота – 3-5 см. Після того, як була обчислена площа стіни, віднімають площа дверних прорізів, якщо такі будуть мати місце, і отримують площа, яку заміт піноблок. Якщо отримане число розділити на площу використовуваного піноблоку, можна дізнатися необхідну кількість.

  Перегородки ці дуже легко штукатурити, обклеювати після шпаклівки шпалерами, фарбувати. Добре тримається на пеноблоках плитка. Причому, перед її укладанням немає необхідності штукатурити поверхню. На готової перегородці можна розмістити будь-які елементи дизайну. Піноблоки дуже легко піддаються свердління. Можна кріпити на таких стінах не тільки полички, до них можна прив'язати вбудовану меблі.

  Використання піноблоків значно полегшує вирішення поставлених завдань при перепланування житла.