Капітальний ремонт для ванної кімнати Як і інші кімнати в будинку, ванна теж іноді потребує ремонту або оновлення. Ванна кімната є єдиним приміщенням з підвищеною вологістю, тому збираюся робити ремонт, не забуваємо про покупку тільки вологостійких матеріалів.

Робимо ремонт у ванній

Коли робиться великомасштабний ремонт, то закуповується www.santechtorg.ru, що зручно і вигідно. Ремонт можна виконати кількома способами. Капітальний ремонт. У приміщенні, де знаходиться ванна, змінюються всі труби та обладнання.

Елітний ремонт. Використовуються ті ж процеси, що при капітальному ремонті, але з деякими доповненнями. Обладнання змінюється на більш дорогу.

Косметичний ремонт. Всі комунікації залишаються недоторканими, змінюватися лише вигляд.

Підготовка до роботи

Перед початком ремонту потрібно запастися всім необхідним інструментом. Потрібно скласти кошторис і придбати весь складений за списком матеріал. Ремонт починається з демонтажу всього встаткування. Щоб звільнити більше місця в приміщенні, спочатку демонтуємо ванну, потім все інше.

Оздоблювальні роботи

Капітальний ремонт для ванної кімнати
Після демонтажу починаємо ремонт з встановлення нових труб і системи каналізації, якщо в цьому є необхідність. Після вирівнюємо стіни спочатку, потім підлога і стеля. Потрібно дати обробленим поверхням час підсохнути. Стіни і підлога облицьовуєм керамічною плиткою або стіновими панелями, а можна і те і інше. Підлога теж викладаємо плиткою, при можливості, заздалегідь можна провести тепла підлога. Стеля можна зробити різними способами; з гіпсокартону, натяжна або рейковий. В кінці залишається тільки встановити нове обладнання.

Потрібно пам'ятати, що від якості матеріалу, обладнання та виконаних робіт, буде залежати експлуатаційний термін ванної кімнати.