Ремонт і заміна даху Ця стаття буде корисна тим читачам, хто живе в окремому будинку. Абсолютно точно, що матеріали, які використовують для ремонту, повинні бути максимально якісними, оскільки вони відносяться до товарів довгостроковій експлуатації.

Це ж правило поширюється і на покрівельні матеріали, яких в даний час величезне безліч.

Види дахів

Всі вони мають певну класифікацію: тип будівлі, форма покрівельного пирога, довгостроковість експлуатації, температурний режим і вологостійкість, звуко - і шумоізоляція. А також їх класифікують за складом та зовнішнім виглядом. Виходячи з усіх перерахованих параметрів, зараз виділяють кілька видів найбільш популярних матеріалів для обробки дахів.

Розглядаючи економічний клас будівель, як правило вибір падає на використанні шиферу. Імпортний шифер вважається більш міцним на відміну від російського, т. к. в імпортному використовуються металізовані прокладки. Шифер досить легко монтується і має характеристику вогнестійкого матеріалу, але не є довгостроковим в експлуатації. Під час температурних перепадів, на шифері з'являються мікротріщини, що в підсумку призводить до повного руйнування пластини.

Ремонт і заміна даху
Ремонт і заміна даху

Серед сучасних покрівельних покриттів можна вибрати бітумно-рулонні чи бітумно-полімерні матеріали. Незважаючи на схожі назви, склад і якісні характеристики абсолютно різні. Бітумно-рулонні покриття досить дешеві, придатні для покриття плоских дахів, мають дуже короткі терміни експлуатації 5-7 років. Протилежне опис мають бітумно-полімерні матеріали. Вони прекрасно підходять для використання в російському кліматі, вони міцні, довговічні, водонепроникні і теплостійкі.

Штучні покрівельні матеріали

Найбільшу популярність зараз мають штучні покрівельні матеріали. Гонт - це дерев'яні дощечки, настилають в кілька шарів, і вони здатні прослужити до 15 років.

Сланцевий шифер, дуже довговічне покриття виготовляють із сланцевих порід.

Ремонт і заміна даху
Керамічна та металочерепиці, їх відрізняє особлива естетичність. Керамічна черепиця-це екологічно чистий матеріал, що відрізняється особливою міцністю і зносостійкістю. Є одним з найдавніших покриттів.

Металочерепиця – матеріал підвищеної міцності, максимальної гігієнічності, водостійкий і вогнестійкий. Серед недоліків має низькими звукоізоляційними параметрами, а також підданий корозії.

І ще одне популярне покриття - профільні настили, дуже легкі в монтажі, тому можна встановити самостійно.