Надлишки шпалер у справу Ремонт, ремонт... І ось ура! Ремонт закінчений. Але, нерідко, ми стикаємося з черговою проблемою - залишилися зайві матеріали. І частина з них - це залишки шпалер.

Іноді навіть один-два рулону. І викинути шкода, і клеїти нікуди.

З задоволенням підкажемо декілька ідей по використанню цих так званих, відходів.

Сімейні фотографії зберігаються в альбомах, настільних, настінних. Чому б не оздобити своїми руками рамку для фотографії обрізками шпалер. При цьому можна використовувати рамки, як із магазинів, так і виготовлені самостійно. Для основи можна використовувати дерев'яні рейки, щільний картон. Вони органічно впишуться в інтер'єр кімнати, обклеєної цими ж шпалерами.

Створіть оригінальне панно з декількох фото. Помістіть фотографії на якій-небудь поверхні. Зробіть необхідні заміри сторін отриманого прямокутника (багатокутника). Підшукайте лист щільного картону відповідних розмірів. При цьому необхідно врахувати припуск на краю рамки панно. Прикріпіть фотографії на картон, краї якого попередньо обклеите залишками шпалер. Більш великі листи шпалер можна використовувати як елемент декору стін, оклеив ними всередині декоративного обрамлення. Якщо всі стіни в кімнаті обклеєні однотонними шпалерами, то в якості декору можна використовувати кольорові. В якості обрамлення можна використовувати елементи заводського виготовлення або змайструвати самостійно. Дерев'яні планки пофарбувати акриловими фарбами у відповідних тонах і прикрасити декоративним шнуром.

Надлишки шпалер у справу
Надлишки шпалер у справу

Є ще дуже простий спосіб виготовлення «прикраси» для кімнати. Необхідно вирізати дві або більше панелі з картону. Обклейте їх шпалерами. По одному краю закріпіть планку і шнур-підвіску. Такі картини внесуть елемент індивідуальності в оформлення приміщення.

І ще. Останнім часом дуже популярним в оформленні інтер'єру стало використовувати стилю печворк. Інтер'єр в цьому стилі - це не тільки використання текстилю. Гармонійним доповненням буде оформлення однієї зі стін яскравими квадратами із залишків шпалер. При цьому дуже важливу роль відіграє правильний підбір колірної.

Строкаті квадрати з шпалер наповнювати ваші кімнати затишком, теплом, оригінальністю і гумором.