Дорогий інтер'єр комплексний ремонт у квартирі, секрети візуальної розкоші Відразу ж варто обмовитися, що таке поняття як «дорогий інтер'єр» є неоднозначним: хтось сприймає його як суцільну позолоту і вензелі, а іншому такий інтер'єр той, де встановлена дизайнерська меблі.

У будь-якому випадку, якщо вам кажуть, що ваш інтер'єр виглядає дорогим, такі слова є компліментом, які тішать слух. Варто зауважити, що зробити такий інтер'єр можна і без колосальних матеріальних витрат. Головний секрет – використання різних прийомів від сучасних дизайнерів, про що піде мова нижче. Звичайно, якщо ви плануєте повністю видозмінити власне житло, вам може знадобитися комплексний ремонт квартир у Харкові.

Дорогий інтер'єр комплексний ремонт у квартирі, секрети візуальної розкоші

Застосування складних відтінків

Якщо гамма інтер'єру має складні кольори, то таке рішення завжди буде не тільки цікавим, але і дорогим. Це не означає, що всі стіни приміщення повинні бути пофарбовані за допомогою дизайнерської фарби (якщо є така можливість, то можна вдатися до такого рішення). Мінімум, який потрібно – введення одного-двох глибоких або незвичайних тонів, що дозволить досягти бажаного ефекту. Причому колір може бути використаний де завгодно, наприклад, на акцентной стіні, диванної оббивці або кухонному фасаді.

Гра з текстурами і фактурами

Кімната може бути оформлена в розкішному стилі, для чого використовуються текстури та фактури. Це можна зробити навіть тоді, коли колірна гамма є приглушеною. Серед таких елементів варто виділити деревний малюнок, ворс килима, меблеву оббивку і так далі. Такі деталі мають дуже велику роль в інтер'єрі, а сама обстановка приміщення стає не тільки оригінальною, але і незвичайною.

Розкішні акценти

На думку самих дизайнерів, можна економити на предметах, що стоять на тлі, але, що стосується акцентом, вони повинні бути дорогими. Так, в якості прикладу, звичайний кухонний фасад можна перетворити, якщо доповнити його дизайнерської фурнітурою, а оббивка дивану перестане бути нудною, якщо поруч викласти подушки, «загорнуті» дорогий текстиль. Загалом, будь-яка кімната може бути прикрашена, приміром, красивим кавовим столиком або розкішної картиною. Одним словом, при перетворенні інтер'єру варто виділити акцентні деталі, на яких не рекомендується економити коштів.

Метал і його блиск

Тут не варто сперечатися, так як метал, який блищить, завжди асоціюється з чимось розкішним. Але це не говорить про те, що вся квартира повинна бути позолоченою. Бажаний ефект може бути досягнутий навіть встановленням кількох срібних свічників або світильника, виконаного з бронзи.

Розкіш, яка не нав'язується

Інтер'єр здасться дорогим, якщо в ньому присутні елементи, що відносяться до «красивого життя», серед яких книжкові колекції, невеликих розмірів, але стильний міні-бар або річ, яку ви привезли з подорожі. Завдяки таким деталям інтер'єр приміщення отримує певний статус, так і вони стануть характеризувати життя самого власника.