Як швидко усунути запах фарби Майже під час кожного ремонту люди використовують фарбу, наприклад для фарбування батарей чи для фарбування стін. Але всім відомо, що такий обробний матеріал володіє не дуже приємним і довго выветривающимся запахом.

Звичайно, краще всього, якщо запах фарби у приміщення буде поступово зникати. Але бувають такі ситуації, коли необхідно позбутися від запаху в самі найкоротші терміни. Постійний протяг це самий ефективний метод, але його можна використовувати тільки в теплу пору року. Але іноді доводиться робити ремонт в зимовий час року і в даному випадку залишати відкритим вікно весь час не можна. Щоб позбавитися від запаху фарби можна використовувати народні рекомендації, які також можуть у короткий час усунути неприємний запах. У даній статті буде описана і доступна детальна інструкція для кожної людини.

Інструкція

Найпростіший спосіб позбутися від різкого запаху фарби це покласти часник в пофарбованому приміщенні. Для цього потрібно буде взяти кілька головок часнику, очистити їх і перетерти на тертці. Потім у кількох місцях розкласти цей часник на добу. Замість часнику можна також використовувати ріпчасту цибулю. Тільки його рекомендовано розрізати на дольки і покласти на тарілку. Врахуйте, що будь-який з цих продуктів у жодному разі не можна класти поруч з меблями, інакше вони можуть замість фарби просто увібрати в себе запах від меблів.

Як швидко усунути запах фарби
Якщо вірити досвідченим майстрам, то, використовуючи звичайну сіль можна швидко позбутися від запаху фарби. Для цього візьміть пачку солі і розподіліть її на 3-4 тарілки, які потрібно поставити по різних кутах пофарбованої кімнати. На наступний день від запаху не має нічого залишитися.

Буває таке, що після висихання пофарбований предмет протягом довгого часу ще пахне. Щоб вирішити цю проблему потрібно буде протерти поверхню розчином гірчиці, який робиться шляхом змішування води з гірчичним порошком. Також разом цього інгредієнта можна використовувати розчин оцту або нашатирного спирту. Тільки запам'ятайте, що не можна використовувати усі три кошти разом інакше може початися непередбачена реакція.

За допомогою кави можна усунути несильний запах фарби. Візьміть кілька пачок натурального цільного або меленої кави, потім розкрийте їх і покладіть в кімнаті. Через кілька годин ваше приміщення наповниться ароматом кави та від фарби не залишиться навіть найменшого запаху.