Вологостійкі види стель www.remontbar.ru - завдання не найпростіше і тут більшість задають собі питання: «який повинен бути стеля? А саме, з яких матеріалів». Важливо, щоб він міг застрахувати ваше приміщення від «сюрпризів» сусідів, що живуть вище.

Найбільш надійними і влагоустойчивыми варіантами можна назвати наступні: натяжна стеля, підвісний (плитковий або рейковий) і пластикові панелі.

Вологостійкі види стель

Натяжна стеля – найбільш цікавий варіант обробки ванної кімнати, доступний на вітчизняному ринку. Основою такого стелі виступає вінілове полотно, яке потрібно прикріпити до плитці допомогою пластикового багета. Монтується конструкція досить просто: потрібно встановити кріпильний-декоративний профіль (багет) вздовж периметра приміщення на тій висоті, яка вам більше підходить. Після цього слід визначитися, де саме буде потрібно установка освітлювальних приладів, і на підставі цих даних, в полотні робляться отвори під них.

Далі до основної стелі слід прикріпити стійки, куди будуть встановлені світильники. Після цього за допомогою теплової гармати полотно нагрівається, плівка стає від цього більш податливою, тому її натягують і фіксують в багеті, для чого використовують спеціальні лопатки.

Натяжна стеля може похвалитися багатьма достоїнствами. У першу чергу варто відзначити той факт, що полотно слід кріпити по всьому периметру, а значить, є можливість приховати візуальні дефекти поверхні чорнової (також за натяжна конструкцією легко приховати інженерні комунікації, світильники, повітроводи і так далі).

З інших достоїнств варто виділити наступні:

• водонепроникність, що особливо важливо для ванної кімнати. Дана особливість вирішує проблеми з побілкою, яка обсипається, і, до того ж, натяжна конструкція здатна витримувати на собі великі обсяги води, що дуже важливо, якщо сусіди зверху раптом вас затоплять. Матеріал відрізняється високою міцністю, що дає йому змогу витримувати близько 100 літрів на квадратний метр. Якщо станеться аварія, то полотно демонтується, сушиться (разом з основною поверхнею), після цього нагрівається і монтується назад. Варто зауважити, що розміри стелі будуть поновлені;

• можливість монтажу будь-якого світлового обладнання, але найбільш популярними вважаються світильники точкового виду (їх діаметр може змінюватись від 6 до 10 см), обладнані звичайними або галогенними лампами. Щоб уникнути нагрівання конструкції, прилади встановлюють на спеціальні стійки. Натяжна стеля дозволяє вбудовувати в нього не тільки світильники, люстри, освітлення, але і вентиляційні системи, сигналізацію та протипожежну безпеку;

• за стелею не потрібно додатково доглядати. Завдяки цьому належним чином економляться не тільки кошти, але і сили, витрачені на косметичний або капітальний ремонт. Виробники дають гарантійний термін близько 10 років, але, як з'ясувалося на практиці, натяжні конструкції можуть прослужити і довше;

• між чорновою поверхнею і натяжна конструкцією «забирається» мінімум відстані, а саме – 2 см (будь-які інші підвісні стелі віднімають від 10 до 15 см), завдяки чому економиться вільний простір у ванній кімнаті, що важливо, особливо якщо врахувати, що сучасні ванни не відрізняються великою площею. Подібний стелю не буде вбирати в себе вологу, адже його товщина від 0.17 до 0.22 мм, а також, на його поверхні не стане утворюватися конденсат, що також важливо для ванних кімнат: стеля завжди буде чистим, без жодного сліду розлучень.