Способи декорування стін поверх шпалер Дуже часто буває ситуації, коли шпалери ще у досить доброму стані, і переклеювати їх немає сенсу, але все ж щось змінити в оформленні стін хочеться. В таких випадках не варто затівати капітальний ремонт, а можна застосувати метод делікатного декорування.

Існує декілька простих способів, здатних відновити звичні шпалери на стінах:

1. Дзеркальне панно. У разі однотонних шпалер поверх них можна в кілька рядів повісити металеве панно. Особливо добре виглядає ця прикраса на стіні, освітлюваної променями висхідного сонця: пробудження вранці буде починатися під акомпанемент миготять сонячних зайчиків.

2. Грифельна дошка. Якщо почепити на стіну гнучку грифельну дошку, можна мінімальними зусиллями змінити оформлення кімнати. Вона легко кріпиться на будь-яку поверхню і може використовуватися для малювання крейдою і змиванням за допомогою вологої ганчірки.

3. Вініловий стікер. Даний винахід з вінілу було дуже популярним кілька років тому, завдяки можливості дуже швидко перетворити стіну шляхом наклеювання на неї подібних вінілових картинок. Зараз бум на стікери злегка вщух, однак, вони продовжують користуватися популярністю, будучи найбільш простим засобом декорування. Якщо подібна картинка набридне, її можна без зусиль зняти, не пошкоджуючи при цьому поверхня шпалер, і не залишаючи ніякого сліду після себе.

4. Панелі з пробки. Ще один метод прикраси стін – це розміщення на них сімейних та інших фотографій, малюнків і т. п. Завдяки корковим панелей для цього зовсім на обов'язково забивати в стіну дюбеля або колоти шпильки в шпалери. Коркові панелі

Способи декорування стін поверх шпалер
дуже легко кріпляться на стіну і можуть багаторазово проколюватися шпильками, кнопками та іншими подібними кріпленнями, без жодної шкоди для себе. При чому, положенні панелей можна час від часу міняти, влаштовуючи незвичайні колажі з прикріплених до них фотографій.

5. Нестандартні полиці. Якщо повісити на стіну одну або кілька незвичайних полиць для книг і журналів, це однозначно пожвавить інтер'єр. Найголовніше, щоб це не були громіздкі масивні вироби: особливо добре виглядає в цьому відношенні полку Fiji. Володіючи вкрай цікавої геометричної форми, вона може задати дуже сильний акцент у всьому інтер'єрі кімнати.