Догляд за паркетом Натуральний паркет був і буде популярний завжди, особливо у тих господарів, які цінують хорошу якість і привабливий зовнішній вигляд. Інтер'єр з паркетом набуває свою неповторність, природність, а дерево має корисні властивості, воно здатне лікувати своїм ароматом, наповнюючи людину здоровою енергією і забираючи негативну.

В наш час паркет вибрати досить просто, все обмежується тільки вашими засобами і смаком. Головне в такій справі — знайти надійний магазин, відшукати хорошу якість і «відкопати» серед усього розмаїття вибору щось «своє», що влаштує всім вимогам і показниками.

Якщо потрібне відновлення або ремонт паркету, то потрібно вдаватися до його шліфуванні. Циклювання паркету — це дуже хороший метод відновлення паркетної підлоги. Проміжна шліфування потрібна у випадку, якщо потрібно оновити паркет середньої зношеності. Глибока шліфування допоможе при сильної зношеності паркету.

Якісний правильно покладений паркет прослужить вам довгі роки. Однак щоб він прослужив довше і не втрачав свій первісний вигляд, за ним потрібно доглядати. Щоденний догляд не настільки потрібен паркету, однак якщо в будинку швидко збирається бруд або пил, то краще якомога рідше використовувати вологе прибирання, так як з часом це може пошкодити структуру дерева. Сухим методом збирання ви до того ж ще і заощадите на миючих засобах. Прибирати в приміщенні, де укладений паркет, варто використовуючи інвентар, який не має гострих кутів, здатних подряпати його.