Замовляємо штори та інші елементи дизайну під себе Коли робиш ремонт, то хочеться отримати максимальний ефект від даного заходу. Враховуючи, скільки грошей витрачається на ремонт, а також кількість дискомфорту, яке він приносить, буде дуже сумно, якщо підсумковий результат вас не задовольнить або через час з-за неправильного вибору на початковому етапі деякі елементи прийдуть в непридатність.

Що стосується оздоблення стін, стелі і підлоги – тут правило єдине, робіть, як вам подобається, використовуючи лише ті матеріали, які вже «перевірені» часом, щоб у найближчі роки у вас не з'явилося непередбачених проблем. Не варто ставитися несерйозно до елементів дизайну, які теж відіграють важливу роль в оформленні інтер'єру, всілякі світильники, карнизи і штори варто брати якісні і довговічні.

Наприклад, texfantazy.ru повністю підходять під ці критерії, ви можете замовити штори в тому стилі, який вам подобається найбільше, заздалегідь погодивши всі моменти з виконавцем. Під час роботи у вас буде можливість спостерігати за ходом розвитку подій і коригувати майстрів, якщо раптом щось пішло не так, як ви планували.

Плюсом цього підходу є результат – заплативши розумні гроші ви отримаєте саме той продукт, який хочете, далеко не завжди є можливість знайти у продажу ті штори, які ви собі «представили» в голові, а вже тим більше з улюбленими візерунками та малюнками. Вихід в такій ситуації один – замовити індивідуально під себе, причому мінус такого підходу полягає лише в трохи більшою ціною, ніж на «масовий варіант», який можна знайти в будь-якому магазині домашнього текстилю.