Натяжна стеля і його види Натяжна стеля може мати різні конструкції, у них різна фактура і колір. Стеля може бути схожим на зоряне небо або мати ефект хвилі і якщо у вас закритий елітний ремонт квартир у професіоналів скоріше за все вони зроблять саме таку стелю.

Правда, ціна на стелі з подібними ефектами вище, ніж на звичайні.

Профіль встановлюється по периметру приміщення, і полотно кріпиться на профіль.

Стелі можуть бути як безшовними, так і зі швами, які виготовляються із плівки ПВХ, ширина її, як правило, буває від 1 метра і 30 сантиметрів до 2 метрів двадцяти сантиметрів. Що б полотнища були широкими їх зварюють шляхом спеціальних технологій після чого залишається ледь помітний шов. Плівка ПВХ це трудносгораемый матеріал.

Температура в приміщенні повинна бути не вище 65 градусів, тому, що при такій температурі він витягується, але якщо температура буде кімнатна, то стеля пружний і еластичний. Дуже важливо, що б приміщення не выхолаживалось до дуже низьких температур і, так як при температурі – 40 натяжна стеля може розсипатися.

ПВХ стеля може мати матову і з тисненням фактуру, може нагадувати мармур, оксамит і навіть дерево. Стелі виготовлені з ПВХ плівки дуже чутливі і колючі предмети для них небезпечні. Тому миття стелі допускається виключно м'якими матеріалами.

Безшовні стелі виготовляються з поліефірної тканини і мають пружну структуру. Товщина тканини, як правило, 0,25 міліметрів, що робить її досить міцною. Тканина транспортується в рулоні, ширина якого становить 4 метри.

Безшовні стелі водонепроникний, вологостійкий і досить міцний. Такі стелі можна встановлювати навіть на лоджії, адже вони не бояться мінусових температур. У разі якщо сусід зверху затопить вашу квартиру, то потрібно просто зробити невеликий отвір в натяжній стелі і підставити під нього відро. Вода виллється у відро і майно не постраждає.