Як проводиться монтаж склопакетів Найголовніше, це не варто самому братися за роботу, коли справа стосується заміни склопакета. Краще у таких випадках, звертатися в спеціалізовану компанію, співробітники якої допоможуть вирішити всі проблеми.

Не рекомендується нехтувати даними порадами, адже від того, якої якості буде монтаж склопакетів, а також, в цілому, монтаж віконної конструкції, залежить комфортність проживання у квартирі.

Причин, для того щоб замінити вікно, може бути дуже багато: це і плановий ремонт, і здача нового об'єкта, або екстрена ситуація, коли колишнє виріб розбите. Що стосується процесу монтажу склопакета, то краще витратити трохи більше коштів і часу, ніж квапити події. Так набагато безпечніше, в плані виконання якісної роботи.

Основні проблеми можуть виникнути на початковому етапі ремонтних маніпуляцій: під час демонтажу старого вікна, можливо доведеться прибрати багато сміття. Адже за той термін, протягом якого виріб функціонувало, накопичилося чимало пилу і бруду.

Щоб уникнути неприємних наслідків, у вигляді псування меблів, рекомендується накривати її під час демонтажу віконного отвору. При установці нового склопакета, повинні бути присутніми два людини, адже вся конструкція має значну вагу.

Вставляти виріб слід вертикально, щоб не допускати перекосів, інакше, при подальшій експлуатації, склопакет буде пропускати протяги. Як тільки конструкція встановлена, її закріплюють за допомогою анкерних болтів.

Для цього, в бічних панелях рами, просвердлюють отвори потрібного діаметру. Потім вже фіксується і саме вікно, які необхідно вирівняти по периметру, щоб виключити утворення конденсату на внутрішній стороні виробу. Вже після, можна закладати щілини монтажною піною і виконувати обробку, але не раніше, ніж через пару днів.