Нержавіючі сталеві трійники Знову ж мова йде про магістральному трубопроводі. Адже при розподілі водного потоку по гілці, виникає необхідність подачі рідини у кілька будинків. Щоб не прокладати окрему трубу, використовуються нержавіючі сталеві трійники.

На сайті www.rusfiting.com можна замовити – серед широкого асортименту - нержавіючі сталеві трійники. У чому їх перевага? У тому, що вони регулюють потоки рідини в інертному напрямку: спочатку розбавляють, а потім зганяють в одну трубу. Це, можна сказати, велика перевага.

Крім того, подібні трійники менше зношуються, а це значить, що не вимагають частої заміни фрагментів. Єдине, що доводиться враховувати, так це складність монтажу нержавіючого матеріалу.

Нержавіючі сталеві трійники
Тут без контактного зварювання не обійтися, адже метал досить тугоплавкий. Звичайними електродами його не візьмеш. З іншого боку, нержавіючі трійники забезпечують високу прохідність водного потоку.

Однак трійники використовуються і для змішування повітряних компонентів. Наприклад, коли необхідно перетворити з однієї або декількох середовищ, іншу газоподібну масу. А, як відомо, всі хімічні реагенти, негативно впливають на стінки матеріалу, навіть нержавійки.

Додатково, трійники можуть покривати спеціальним складом. Він буде запобігати появі іржі і шкідливого нальоту. Сама по собі, нержавійка, міцний метал, але і вона може бути піддана корозії. У таких випадках, ремонт не здійснюється, тільки повна заміна трійників з наступною обробкою поверхні.