Скандинавський стиль в дизайні Скандинавський стиль, як самостійний напрям в дизайні приміщень, зародився і став активно розвиватися ще в 19 столітті. Приблизно в цей же час була утворена перша шведська школа, в якій викладали правила інтер'єру, а також вивчали і дизайнерські напрямки інших країн.

Скандинавський стиль – це певне відображення особливої соціальної моделі, властивої тільки шведської країні. Її особливість полягає в тому, що скандинавський народ виступає за рівні можливості в сфері дизайну у всіх верствах населення, не залежно від їх добробуту. Скандинавський стиль укладає в собі принцип – красиві елементи дизайнерського мистецтва повинні бути в кожній хаті і у великій кількості.

Чимало важливий вплив на формування скандинавського стилю в дизайні приміщень надав також клімат шведської країни. Ні для кого не секрет, що тут він досить суворий. Тому, в силу погодних умов, основна частина населення змушена більшість часу проводити вдома. А значить, весь свій вільний час присвячують практично інтер'єру свого приміщення, щоб максимально створити в ньому атмосферу затишку і тепла.

Скандинавський стиль в дизайні
У 20-30-х роках 20 сторіччя в Швеції стало стрімко розвиватися своєрідне меблеве виробництво. Виготовляли меблі двома способами – ручним і промисловим. З часом такий тип інтер'єру був визнаний як ще одна особливість скандинавського стилю. Скандинавська меблі являє собою багатофункціональні вироби, які дуже зручно можна розташувати в будь-якій кімнаті. При цьому, вона відповідає сучасним тенденціям у сфері дизайну.

Головна відмінність скандинавського стилю від інших – це простота, легкість і багатофункціональність предметів інтер'єру, призначених, як правило, для невеликих приміщень. Крім того, для виробництва яких-небудь елементів інтер'єру використовуються тільки якісні натуральні матеріали. Зазвичай, це деревина, оброблена різними способами і з різною колірною гамою. Однак, скандинавському стилю притаманні такі відтінки, як сірий, холодний синій, а також усі можливі варіанти пастельних тонів.

Багато дизайнери порівнюють скандинавський стиль зі стилем кантрі. Саме там для обробки стін, підлоги і стелі використовується дерево. Оббивка меблів теж виготовляється тільки з натуральних матеріалів – бавовна або льон.

Скандинавський стиль – це відмінне рішення для тих, хто цінує простоту і зручність інтер'єру, а не показну розкіш і ефектність. Якщо ви вирішили робити ремонт будинку в скандинавському стилі, що вам потрібно www.planeta-sirius.ru рекомендую замовити її тут www.planeta-sirius.ru