З чого починати ремонт в квартирі Ремонт – важлива частина життя будь-якої людини. Він приносить у дім нові емоції, освіжає і змінює його. Однак цей процес не можна назвати простим. Ремонт – це не тільки кінцевий результат, але і відповідальність, витрачені час і гроші.

Більшості проблематично вирішити, з чого ж починати realstroyservice.kiev.ua на який нижче середньої. Якщо ваша квартира поки порожня і не має будь-якої обробки, то слід почати з «брудних» робіт. Спочатку потрібно провести електрику, перевірити труби опалення та газопроводу на міцність і якість, поштукатурити стіни. Також не забудьте зробити штроблення стін під проводку, не допускаючи перетину проводів.

Не варто приступати до установки нових вікон або дверей, якщо оздоблювальні роботи ще не закінчені. Існує ризик забруднення або псування встановлених елементів. Штукатурку стін слід починати тільки після повної установки проводки. Користуйтеся спеціальними пристосуваннями для більш точної обробки – рівнем, маяками. Переробляти криві стіни – не найприємніше заняття, тому краще все зробити якісно з першого разу.

Після обробки стін потрібно приступати до установки дверей і вікон. Бажано, щоб всі двері були витримані в одному стилі. У деяких квартирах зустрічаються нестандартні прорізи, тому доведеться робити двері на замовлення. Якщо міжкімнатні двері із замками, то потрібно перевірити їх дію, щоб уникнути непередбачених ситуацій.

З чого починати ремонт в квартирі
З чого починати ремонт в квартирі

Нерідко вимагається додаткова шліфування підлоги, так як спочатку він недостатньо рівний. Будь квартирі необхідний стеля, який потрібно встановити наступним кроком. В даний час на ринку існують різноманітні версії оформлення стелі, що відрізняються як за ціною, так і за стилем. Популярністю користуються натяжні стелі, які прості в установці і зручні.

Після оформлення стелі варто перейти до стін. Тут можна вибрати з матових шпалер, вологостійких і миючих, фотошпалер, у вигляді плит або панелей і безліч інших видів. Також можна використовувати звичайну побілку, але в основному такий вид обробки зустрічається в сільських будинках, розташованих за межами міста.

Плінтуси, карнизи є не менш важливою частиною будь-якої квартири. Не варто забувати і про санвузол з ванною