Рідка гума - новітня гідроізоляційна мастика За допомогою створеної зовсім недавно рідкої гуми сьогодні в будівництві і ремонті вирішується проблема гідроізоляції. Цей якісний матеріал з'явився зовсім недавно, але вже став досить популярним не тільки будівельників, але й у приватних домовласників, які з її допомогою проводять гідроізоляцію підвальних приміщень, фундаментів і навіть штучних ставків.

Створили новий матеріал на основі відомого бітуму, надавши йому такі якості як еластичність, міцність і пружність. У рідкої гуми хороший рівень адгезії. Емульсія добре покриває бетон, цегла і навіть метали. Рідку гуму по-іншому називають фахівці в будівництві полімерно-бітумної мастикою.

Переваги емульсії

Покращений гідроізоляційний матеріал якісно з'єднує поверхні з різних матеріалів, при цьому гума проникає у всі їх поглиблення, тріщини і пошкодження. Саме невелика в'язкість суміші допомагає створювати герметичну захист від вологи, не створюючи стиків і швів. Таким чином, металеві поверхні будуть надійно захищеними від корозії, якщо їх покрити рідкою гумою.

Рідка гума - новітня гідроізоляційна мастика
Еластичність гуми є також важливою перевагою полімерно-бітумної мастики, оскільки можливі механічні деформації обробленої поверхні не завжди призводять до розриву гідроізоляційного шару.

Відсутність шкідливих складових у складі гуми робить її безпечною і дозволяє обробляти емульсією поверхні без евакуації людей з оброблюваної території.

Недоліки

Для провадження робіт з емульсією рідкою гумою потрібне застосування спеціального і досить складного обладнання, керованим лише досвідченим спеціалістом. Самостійно обробляти поверхні практично неможливо.

Крім того, емульсія рідкої гуми вважається поки дуже дорогим матеріалом, незважаючи на те, що її використання виправдовується якістю.

Оброблена поверхня мастикою має мало привабливий вигляд, тому потрібно ще покриття спеціальною фарбою, якщо ця поверхня знаходиться на відкритому повітрі в доступному для людини місці.

Всі недоліки використання мастики пояснюють все ще рідкісне її використання в приватному будівництві. У той час як у промислово масштабі використання удосконаленої мастики досить популярно. Використовуючи мастику, здійснюють ремонт будівельних конструкцій, обробляють люки, використовують в якості підлогового покриття в гаражах, а також застосовують для захисту від вологи палуби морських суден.