Як провести успішний ремонт даху своїми руками Якщо ви вирішили самостійно полагодити протікає дах, що не так вже й складно, як може здатися на перший погляд, то кілька рекомендацій будуть незайвими.

Навіть якщо ви, перш ніж «набити руку», допустіть кілька помилок – вони не будуть критичними.

Що важливо знати, плануючи ремонт даху балкона?

Балконні дах – споруда досить крихке, і цілком може не витримати ваги чоловіка. Перше, що ви повинні зробити – забезпечити свою безпеку. Для цього знадобиться капроновий шнур, який стане страховкою від падіння. Один кінець ви прив'язуєте до свого ременя, а інший кріпіть до чогось непорушного на даху. При виконанні ремонтних робіт особливу увагу приділіть тому, щоб руберойд був добре приклеєний у місцях стиків плит будинку і балкона. Ці ж поради дійсні при ремонті даху лоджії.

Як провести успішний ремонт даху своїми руками
Що важливо знати при плануванні ремонту даху панельного будинку?

Робити www.elittehstroy.com багатоквартирного будинку на багато простіше, ніж на балконі. Важлива деталь: очистити робочу територію від сміття, щоб ніщо не заважало. Рулон руберойду розгортати потрібно поступово, і ретельно розігріваючи поверхню. Точність, акуратність і терпіння – ось запорука вдало виконаної роботи.

Як виконати ремонт даху приватного будинку?

Компанії, що пропонують покрівельні послуги, беруть за роботу досить великі гроші. Тому, якщо ви зробите такий ремонт самі, то зможете добре заощадити, а неквапливість і акуратність стануть вашими помічниками. Основне вміння – це здатність визначати готовність руберойду до приклеювання. Розігрівати потрібно до рідкого стану, при цьому дивіться, щоб не переборщити – краплі гудрону не повинні капати з руберойду, оскільки це може призвести до слабкості покрівлі.

Як бачите, зробити ремонт даху своїми руками цілком під силу будь-якому чоловікові!