Будівельні хитрості Ремонт підлоги розсохлої

Як бути, якщо утворилися щілини, а перетягнути підлогу з якої-небудь причини неможливо? У цьому випадку можна зробити наступне

1. Конусної шарошкой, закріпленої в дрилі, зняти фаски на дошках підлоги. Щоб щілину у верхній частині була однаковою по всій довжині, до дриля за допомогою хомутів можна прикріпити бруски-упорь

2. Якщо щілини досить широкі - вистругати планки відповідної форми (перерізу) в. змастивши їх епоксидним клеєм, забити в щілини Якщо щілини вузькі, на них слід закрити смужки пінополіуретану товщиною в 1,3 рази більше ширини щілини.

3. Розвести епоксидну смолу, додавши в неї дрібних тирси (за обсягом у три рази більше, ніж епоксидного клею), підігріти суміш до 30-35'С щоб збільшити її плинність, і залити отриманим складом щілину так, щоб він виступав над рівнем підлоги.

4. Рубанком зістругати виступаючу частину шва до рівня підлоги

Такий www.postroil.com крім основної мети - закладення щілин, забезпечує скріплення дощок в один масив, що значно збільшує жорсткість підлоги, дає можливість мити його без остраху, що вода затече під дошки. Закладені щілини легко забарвити будь-якою фарбою для підлоги.

Якщо щілини дуже широкі, дешевше закладати їх рейками Для цього збоку від щілини прибивають брусок-упор, щоб шарошка утворила рівний паз зі скошеними стінками. Цей паз промащують епоксидним клеєм і на нього вбивають також змащену клеєм рейку потрібної форми і розміру. Рейку додатково закріплюють тонкими довгими цвяхами, забитими не до кінця На наступний день, коли клей полімеризується з рейки витягують цвяхи, рейку обстругивают до рівня підлоги. Після цієї операції бажано фарбувати підлогу.

З сирого бруса

Переглянув безліч публікацій, присвячених будівництву будинків з бруса, але в жодній з них не побачив нюансів, без знання яких індивідуальний забудовник не може зробити якісний будинок. Здавалося б, які можуть бути особливі хитрощі? Адже будівництво будинку з бруса — це як гра в дитячий конструктор. Товщина бруса однакова але суттєве «але» полягає в тому. що брус напиливается з дерева, вже має вади - подовжню кривизну, гвинтоподібні, нерівномірність річних кілець, завилькуватість деревини... Саме це закладає умови для нерівномірного висихання, тим більше, що колоди перед розпилюванням часто не досушують і брус буде сохнути у господаря або в штабелі, або в будівництві.

Так ось! Краще всього купувати брус, коли фундамент і цоколь зведені і настала пора ставити www.postroil.com. Привезений матеріал сушити в штабелі не можна - будуть великі відходи і виникнуть великі труднощі при складанні дому Тому треба якомога швидше класти стіни, поки брус не повело Пов'язані один з одним і пригнічені вагою всієї споруди бруси не мають ступенів свободи і в цілому сохнуть рівномірно, без утворення нерівностей стін.

Склонитка та інструмент

Якщо заводські ручки на долоті прийшли в непридатність від інтенсивної роботи, виточуть їх з берези а щоб дерево не розбивалось від ударів киянки при роботі, верхню частину ручок змастіть тонким шаром епоксидного клею і намотайте 2-3 см стеклонітей виток до витка. Бандаж з стеклонітей значно надійніше металевого - по мірі розбивання верхніх витків нитки нижні будуть тримати дерево, не даючи йому розколюватися.

Бандажі з стеклонітей на живцях лопат, грабель, іншого садового інструменту, а також на ручках молотків і топорищах істотно збільшують їх міцність і термін служби

За матеріалами журналу "ДІМ"