Технологія виготовлення 3d підлог для квартири Якщо вам доводилося робити ремонт, то ви, звичайно, в курсі, що весь процес починається з підлоги. Кожній сучасній людині відомо поняття наливна технології, але якщо ви не знайомі з нею, саме час познайомитися.

Виготовлення наливної підлоги

Для виготовлення застосовується суміш різних добавок і хімічних елементів. Саме завдяки цьому поверхня має високу міцність і підвищену зносостійкість. Особливо популярним стало застосування технології в місцях великого скупчення людей, причому, як на вертикальних, так і горизонтальних поверхнях, з зовнішньої і з внутрішньої сторони.

Але не тільки в громадських місцях і для заливки фундаментів застосовується temapol.ru - в приватних квартирах і будинках вона зустрічається все частіше. Як досягається така стійкість і міцність бетонних покриттів? Вся справа тут у складі полімерів, куди входять дрібні частинки піску й цемент. У змішані перераховані компоненти додається вода і суперпластифікатори.

Результатом стає освіта рухомої суміші, яка і застосовується для виготовлення наливної підлоги, але перед її нанесенням необхідно перевірити поверхню на рухливість і міцність. Суміш готується наступним чином: в чистій воді розлучається куплений складу, і після перемішування у вас повинна утворитися однорідна маса, яку потрібно обережно розлити по поверхні, ущільнюючи спеціальними інструментами.

Переваги наливної підлоги

Це дуже естетичне і практичне покриття, крім того, воно ще має і безліч позитивних властивостей. Така поверхня завжди виходить надійною і міцною, зручною у догляді і практичним в експлуатації, влогоустойчивой, пожежобезпечною, герметичною і довговічною. Вона дуже просто і швидко наноситься, володіючи привабливим зовнішнім виглядом та оригінальним дизайном.

Термін експлуатації наливних підлог досягає 15-20 років, але навіть така міцна конструкція може пошкодитися через кілька років, але засмучуватися не варто, тому що відремонтувати її легко, а різноманіття колірних рішень допомагає підібрати необхідний відтінок, відповідно до побажань і переваг власника приміщення.

Екологічна чистота поверхні відіграє також важливу роль, тому що самовирівнюються поверхні застосовуються в самих різних типах приміщень. Ніяких таких речовин, які могли б принести шкоду здоров'ю та самопочуттю людини, у покритті не міститься.

У зв'язку з такою кількістю позитивних сторін, технологія широко застосовується не тільки в промислових та виробничих приміщеннях, але і в квартирах - незалежно від того, це вітальня або дитяча кімната.