Як ремонтувати вікна Відремонтувати пластикове вікно не так-то просто. Самостійно займатися ремонтом вікон з ПВХ краще не варто, рекомендується звертатися до допомоги професіоналів.

У цій статті ми розглянемо www.re-stk.ru своїми руками.

В ремонтний процес пластикових вікон входять такі етапи:

- утеплення вікна;
- регулювання вікна;
- забарвлення вікна;

Як правило, ремонт необхідний для того, щоб зменшити рівень зовнішнього шуму, а так само щоб було легко відкривати і закривати вікно і для позбавлення від протягів.

Як тільки пластикове вікно буде утеплено, кімнатна температура зазвичай підвищується на 5-9 градусів. Регулювання сприяє підвищенню теплоізоляції і захищає від різного шуму. Проведення регулювання пластикового вікна запорука збереження його надійності.

Як часто потрібно проводити регулювання вікон з ПВХ, залежить від того, наскільки якісно були виконані монтажні роботи, а так само від www.postroil.com, з яких виготовлялися самі вікна.

Пластикові вікна відмінно захищають житло від різного шуму і поганих погодних умов. Плюс до всього, вони повинні гармонійно вписуватися в дизайн всього приміщення та мати відповідну для цього колірну гаму. Вікна з ПВХ, до речі, забарвлюються із застосуванням спеціальної фарбувальний системи.

Як ремонтувати вікна
У колишні часи віконні рами робилися дерев'яними, до того ж вони важко ремонтувалися. Ремонт буде вважатися якісним, якщо знімати стулки, демонтувати скла, і потім захищати пази від залишкової старої замазки.

У випадку, якщо це буде необхідно, стулки розбираються і вертикальні бруси відокремлюються від горизонтальних. В процесі так само видаляються бруски, які ослабли, загнили або потріскалися. Потім вимірюється сама рама, необхідно обов'язково перевірити паралельність і рівність протилежних діагоналей. І тільки після всіх цих маніпуляцій рама збирається назад. Обов'язково очистіть раму від багаторічного шару старої забарвлення, тому що вона неодмінно зіпсує весь зовнішній вигляд вікна.

Після зачистки рами, вона зашкуривается, а місця де є поглиблення і нерівності вирівнюють за допомогою шпаклівки. Після цього рама повинна ретельно просохнути, тому що потім вона шліфується і обробляється антисептиком. Обробляти можна так само самостійно, всього лише потрібно придбати антисептик в якомусь будівельному магазині і обов'язково дотримуватися інструкції по його застосуванню.

Потім рама загрунтовывается, просушуються і в неї вставляються скла. Вставляти раму у вікно слід з особливою обережністю, попередньо її відрегулювавши. Закінчивши установку, не забудьте перевірити простоту і щільність відкривання і закривання. У разі виявлення перекосів, обов'язково усуньте їх.

Потім www.postroil.com забарвлюються. Якщо є бажання, їх так само можна утеплити з використанням спеціального гумового ущільнювача і інструментів.