Як правильно укласти ламінат на нерівну поверхню підлоги Спостерігати за самим процесом ремонту завжди дуже цікаво. Під час будь-якого розпочатої справи завжди хочеться швидше побачити остаточний підсумок. Адже не завжди виходить, те, що людина задумав.

Цікаво не тільки спостерігати і чекати, але ще цікавіше робити ремонт самостійно. Заодно під час ремонту можна набратися різних навичок і вмінь. Ось, наприклад, можна навчитися і викласти підлогу ламінатом самостійно.

Насправді в укладанні ламінату нічого складного немає, але зустрічаються такі проблеми, які можуть трохи ускладнити роботу. Найскладніше викладати ламінат на нерівний підлогу. Подібну проблему можна вирішити, то для цього доведеться повністю вирівнювати поверхню. Якщо хтось не знає, як правильно потрібно це робити, то в цій статті буде описана ретельна інструкція з укладання ламінату на нерівну поверхню.

Інструкція

Перед початком процесу укладання ламінату потрібно придбати будматеріал і помістити його на кілька днів у ту кімнату, де він буде укладений. Це необхідно для того, щоб він зміг звикнути до мікроклімату приміщення, а точніше до вологості і температурі повітря.

Під час наступного кроку необхідно ретельно визначити ступінь нерівності поверхні. Якщо підлога дерев'яна, то для перевірки рівності використовуйте спеціальний рівень. Щоб усунути нерівності на дерев'яній підлозі необхідно скористатися шліфувальною машинкою. Крім цього ще рекомендовано перевірити підлогу на жорсткість. Тобто він не повинен прогинатися або провалюватися і якщо такі дефекти присутні, то їх слід усунути. Для цього можна просто покрити поверхню підлоги листами ДСП.

Як правильно укласти ламінат на нерівну поверхню підлоги
Якщо підлога в кімнаті був залитий бетонною сумішшю і природно має нерівну поверхню, то вирішити цю проблему можна тільки шляхом стягування. Для цього зазвичай використовують спеціальні самовирівнюючі суміші, які необхідно просто нанести на поверхні і дочекатися повного висихання.

Крім цього щоб поверхня ламінату була ідеально рівною рекомендовано робити спеціальні підкладки. Завдяки підкладці, підлога в приміщення буде не тільки рівною, але також ще він буде володіти хорошою шумоізоляцією.

Якщо вірити досвідченим фахівцям, то необхідно укладати ламінат на нерівна підлога тільки після того, як буде покладено на поверхню спеціальний водонепроникний шар. Якщо зробити все так, як описано вище, то поверхня підлоги повинна отримати абсолютно рівною.