Кращі стелі для кухні та ванної рейкова підвісна стеля Підвісна стеля – популярний оздоблювальний матеріал, з яким на власному досвіді або за розповідями знайомі багато. Але є різновид підвісної стелі, поширена менше ніж цілісне полотно, але не менш якісна і оригінальна – рейкова стеля.

Як зрозуміло з назви, стеля складають рейки. Виготовлені вони з алюмінію, мають різну ширину і колір. Різноманітність кольорів дає покриття, що містить порошковий барвник і полімерні смоли. Кріпильні та підвісні матеріали оцинковані, іржавіти не будуть. Але хромовані деталі у вологому приміщенні краще не використовувати – на них з'явиться плями.

Чим же хороший рейкова підвісна стеля?

Матеріал. Алюміній – легкий на вагу метал, він нешкідливий з точки зору екології і гігієни, не іржавіє, не горить. Встановлювати алюмінієві рейки можна в будь-якому приміщенні, а для кухні, ванни, туалету вони один з кращих матеріалів, оформлення стелі.

Рейки покриті фарбою, яка на стелі не вигорить, не зітреться і не потьмяніє. До того ж така фарба має добавки, що відштовхують пил і конденсат. Це робить стелю з алюмінієвих рейок міцним і збільшує термін служби у вологих умовах кухні або ванною.

Стеля легко монтувати без допомоги професіоналів. Спочатку встановлюють металевий каркас, а вже на нього – рейки. По периметру встановлюють торцевий профіль який можна знайти тут almo-ags.ru – стеля готовий. І доглядати за ним потім можна з звичними миючими засобами.

Після установки між рейками залишаться непомітні оку щілини, потрібні для вентиляції.

Рейки приховають дефекти, невеликі пошкодження, залишки старих матеріалів: обривки шпалер, розмиту штукатурку. Під порожніми всередині рейками ховають електропроводку, вентиляцію.

У підвісної рейкової стелі є і мінуси. Очевидний – підвісна конструкція зменшує висоту стелі. Причому рейкова конструкція займає більше місця, ніж натяжний полотно. По-перше, висота каркасу, по-друге – ширина алюмінієвого профілю, яка дозволяє прибрати з виду комунікації.

В маленькій ванній або кухні низька стеля помітний. Тому на профіль наносять не тільки кольоровим пігментом, але і глянцеву фарбу з дзеркальним блиском, що візуально збільшить простір.

Якщо знадобитися ремонт, розбирати треба весь стелю. І про освітлення доведеться потурбуватися заздалегідь: конструкція не призначена для монтажу точкових світильників.

У порівнянні з пластиком, оздоблювальний матеріал з металу коштує дорожче, але якщо говорити про якість, то рейкова стеля окупить свою вартість. До того, вітчизняні моделі нітрохи не поступаються за якістю європейським, а ціни нижче.