Вивіз будівельного сміття варіанти У процесі ремонту, реконструкції та, найчастіше, будівництва, багато хто стикається з проблемою, пов'язаною з будівельним сміттям, а саме з тим, куди його вивозити.

За кількістю його може зібратися пару мішків або ж кілька самоскидів. В наш час особливою популярністю користується така послуга - www.net-musoru.ru, що допоможе вам швидко і якісно позбутися від «залишків ремонту».

Вивіз будівельного сміття варіанти

Багато громадян викидають сміття прямо в сміттєпровід, забиваючи його штукатуркою, шпалерами, столяркою та іншим будівельним сміттям, що в корені неправильно, і, як підсумок, їм накладається штраф. Більш вигідний варіант – офіційне позбавлення від «побічних продуктів». У сучасному світі прибирають і вивозять будівельне сміття вже не комунальні компанії, так як це справа перейшла в організований бізнес.

Починаємо з мішком і закінчуємо самоскидом – варіанти утилізації будівельного сміття

Нижче розглянемо основні варіанти, які дозволяють позбутися від будівельного сміття, залежно від його обсягів. При виконанні дрібних опоряджувальних робіт сміття можна по-старому скласти в мішок і винести на двір. Якщо ж після ремонту у вас зібралося близько десятка мішків, а сміття можна виміряти кубометрами, то в громадський контейнер це «добро» вже не викинути, інакше вас просто оштрафують.

Заплатив і забув

У процесі капітального ремонту або нового будівництва потрібно чимало часу для завершення робіт, а щодо сміття, то його необхідно постійно прибирати і вивозити. Будівельне сміття накопичується таких обсягів, що вивозити його доводиться в декілька заходів.

Якщо не здійснювати процедуру вивозу сміття, то житло і ділянка швидко перетворяться на звалище, а вам доведеться навчитися бути вантажником, щоб це розібрати. Тому, якщо вам належить великий ремонт або будівництво, рекомендується відразу ж ознайомитися з місцевими компаніями, які мають ліцензію на вивезення будівельного сміття.

У разі, коли ремонтними чи будівельними роботами займається безпосередньо підрядна фірма, то можна питання про вивезення сміття обговорити з нею, на тому етапі, коли буде складатися кошторис.

Приїжджайте і забирайте

Цей варіант вважається найбільш вигідним, якщо вам потрібно позбавитися від великого обсягу будівельного сміття. Але, на жаль, такий випадок актуальне лише для твердих фракцій відходів, якими може бути цегла, плитка, штукатурка і так далі.

Наприклад, якщо вам потрібно зробити виїмку грунту, демонтувати стіну, перегородку або здійснити іншу операцію, після якої залишиться чимало будівельного сміття, найбільш вигідніший спосіб – повідомити в місцеві ЗМІ про те, що ви віддасте будь-якому охочому будівельні відходи, причому абсолютно безкоштовно.

Для вас це, насправді, може бути непотрібним сміттям, а інші використовують його для засипки дорожніх ям, відсипання під'їзду до гаражів або дачним ділянкам, або ж зовсім в якості основи для заливки бетонної стяжки. Все, що вам потрібно – здійснити навантаження будівельного сміття в під'їхав автотранспорт.