Сучасний бюджетний ремонт офісів Ні для кого не секрет, що ремонт будь-якого приміщення є запланованим заходом. Ось тільки вид ремонту і фінансові вкладення будуть докорінно відрізнятися один від одного.

У зв'язку з тим, що переважна частина офісних приміщень мають статус орендованих, планування їх капітального ремонту не є актуальним.

А ось косметичний www.remservis1.ru поєднує в собі як незначне перепланування (з використанням гіпсокартонних конструкцій), так і сучасне гармонійне оригінальне оформлення, покликаний спонукати потенційного клієнта, як мінімум, до візиту в Ваш офіс.

При проведенні ремонту потрібно чітко виділити критерії, застосування яких повинні позитивно подіяти на вигляд приміщення. А харизма стилю, де все продумано до дрібниць, буде давати уявлення про діяльність фірми.

Систематизувати всі види робіт, виміри, які необхідно провести, розрахувати витрати на їх проведення, визначити вартість будівельних і витратних матеріалів – це лише початковий етап. Найголовніше підготувати до ремонту підлягають ремонту поверхні: стіни, стелі. Наш принцип – це акуратність і якість на всіх етапах робіт, передбачених у договорі.

Замовивши дизайн офісу ви даєте волю своїм креативним ідеям. Наші дизайнери запропонують вам колірні характеристики оздоблювальних матеріалів, зіставлять їх зі специфікою діяльності фірми, втілять тим самим ваші мрії в реальність.

Офісний інтер'єр грає роль ключа - він примножить настрій співробітників вашої фірми. Ми виключимо всі зайві деталі, і зробимо дизайн офісу, налаштований на позитив працівників по підвищенню продажів і збільшення прибутку.

Ми пропонуємо свої послуги не тільки орендарям, а й їх власникам. Їх інтерес до якості і вартості ремонту цілком закономірний, адже він буде прямо впливати на вартість орендної плати.

Ми зробимо ваш ремонт маловитратним, а ваш офіс презентабельним, затишним, так як успішність нашої роботи по обробці офісів безпосередньо поєднується з якістю матеріалів.

Ми надамо вам повний сервіс за мінімальною ціною, а оформлення документів згідно з регламентом, зроблять витрати на його проведення прозорими!

Тільки професійні будівельники, виконроби і дизайнери втілюють ваші мрії в реальність.