Дах на мансарді особливості звукоізоляції Реконструкція та відповідний невеликий ремонт горищного приміщення, як відомо, дають можливість досить серйозно розширити житловий простір будинку. А оскільки для реалізації такого рішення ще й потрібні набагато менші витрати, порівняно, наприклад, з традиційною прибудовою до будинку додаткових приміщень, то даний спосіб збільшення внутрішнього простору, природно, сьогодні почав набувати досить широке поширення.

Правда, тут відразу слід зазначити, що для того, щоб подібного типу приміщення вийшло максимально комфортним для мешкання, в ході його облаштування дуже важливо обов'язково подбати про створення достатньо надійної теплоізоляції і про забезпечення досить високого рівня шумозаглушення всіляких звуків ззовні.

Найбільш серйозною проблемою, в таких мансардних приміщеннях, зазвичай стають доносяться з вулиці різного роду сторонні шуми. А оскільки все це, природно, досить негативно позначається на створюваної в цьому кволому просторі внутрішній атмосфері, то, відповідно, при облаштуванні мансардного даху дуже важливо з особливою увагою підходити до питання її звукоізоляції.

Покрівля

Дах на мансарді особливості звукоізоляції
Досить істотне значення, в плані забезпечення звукоізоляції, перш за все, грає грамотний підбір самого покрівельного покриття. Для того щоб шуми поглиналися максимально ефективно, покрівельний матеріал, в саму першу чергу, повинен обов'язково бути досить важким. Саме тому, найбільш кращим рішенням у подібній ситуації, вважається застосування досить щільною черепиці, виконаної з кераміки або піщано-цементної суміші. Крім того, досить непоганими показниками, в плані шумопоглинання, також відзначаються і деякі види натуральних покрівельних матеріалів, таких як, приміром, дерев'яна черепиця.

Теплоізоляція

Належним чином виконана теплоізоляція також деякою мірою сприятиме забезпеченню певної акустичної ізоляції. Так, наприклад, скло - і мінвата, в подібній ситуації, крім своїх безпосередньо ізоляційних функцій, також будуть ще і одночасно досить добре поглинати різні звуки. Крім мінвати, тут також можна застосовувати і особливий акустичний полістирол, і ряд інших сучасних синтетичних утеплювачів.

Мансардні вікна

Дах на мансарді особливості звукоізоляції
В ході проведення ізоляційних робіт, ні в якому разі не варто забувати і про те, що істотна частина шумів зазвичай проникає в приміщення через вікна, а значить, їх вибору, в подібній ситуації, то ж потрібно приділяти надзвичайно серйозна увага. Крім того, щоб істотно знизити рівень проникнення шумів через вікна, фахівці рекомендують ще й додатково встановлювати на них захисні рольставні.