Суха суміш Sika Час від часу кожному з нас доводиться стикатися з необхідністю дрібного ремонту - закладати вибоїни, тріщини і відколи. Купувати для цих цілей цілий мішок сухої суміші недоцільно.

Особливо, якщо в домі немає необхідних для її замішування пристосувань - оцинкованого відра, якого не шкода, міксера...

Як раз для таких випадків швейцарська компанія Sika розробила продукт MixGo. Він являє собою суху суміш, що складається з портландцементу, заповнювача, сухих модифікаторів і спеціальних компонентів Sika. Ці добавки забезпечують легке змішування, зручність укладання, високу адгезію з основою, а також водо - і морозостійкість, завдяки яким MixGo можна використовувати для робіт у вологих приміщеннях і зовні будівель.

Розчин добре підходить для закладення тріщин якщо у вас лежить www.summit-group.ru, заповнення глибоких вибоїн, нарощування. З його допомогою реально відремонтувати не тільки бетонні і цементно-піщані поверхні, але і цегляну та кам'яну кладку. Час висихання - всього 4-5 годин; після цього приступають до подальшої обробки.

До речі, для змішування www.postroil.com з водою не потрібно тара - це роблять прямо в заводській упаковці, зробленої з м'якого пластику. Шпатель додається - його розміри розраховані якраз на невеликі ділянки.

Суха суміш Sika
Пакет з сумішшю кілька разів струшують, відкручують кришку і заливають всередину склянку чистої води - 0,2 л. Витискають повітря, щільно закручують кришку і протягом трьох-чотирьох хвилин інтенсивно розминають упаковку пальцями. Потім верхню частину пакету відрізають по вказаній лінії - виходить відкритий «стакан» з готовим до роботи розчином.

Основу ретельно очищають металевою щіткою від бруду і пилу, рясно змочують водою. Розчин наносять шпателем, додаються в комплекті«, як би вдавлюючи його в поверхню.

Матеріал не найдешевший, але в певних ситуаціях більш ніж зручний. MixGo чудово підійде для дрібного ремонту, коли роботи небагато і купувати велику кількість суміші не має сенсу. Будує звернути увагу і на «комплектацію» продукту - крім вже купленого «набору» потрібно тільки склянку води.