Призначення і принцип роботи стрічкової шліфувальної машини У будівельних роботах досить часто виникає необхідність шліфування підстава різних розмірів і ступеня шорсткості. З невеликими ділянками можна впоратися і вручну, а от якщо площа обробки значна, тут на допомогу може прийти стрічкова шліфувальна машина.

Це пристосування здатне виробляти як грубу, так і чистову обробку ділянок різного розміру.

Найчастіше стрічкові машини використовують для шліфування поверхонь великої площі, для вибірки великих шарів матеріалу, а також для обдирання грубого підстави, доводячи його до потрібної ступеня шорсткості. Що стосується оброблюваних матеріалів, то це може бути деревина, різні різновиди пластику, метал та інші будівельні матеріали. Завдяки низько розташованого центру ваги робота з стрічкової шлифмашиной не забирає багато сил, що часто використовується для підготовки країв і кромок різних поверхонь.

Принцип роботи машини побудований на кільцевому русі стрічки абразивного типу. По суті, це прискорений рух гусениць трактора, тільки в мініатюрі. Що стосується потужності механізму, то вона може коливатися в межах від 500 до 1300 Вт. Чим потужніший інструмент, тим вище швидкість обробки і довше виробничі цикли.

Що стосується швидкості обертання стрічкового механізму, то вона може бути від 70 до 500 м/1хв. Все залежить від оброблюваного матеріалу, тому шліфувальні машини оснащені регулятором швидкості, які може мати як плавний спосіб перемикання, так і ступінчастий.

Стрічкові шліфувальні машини для деревини, ка правило, оснащені різними знімними ручками, для поліпшення продуктивності. Також такі моделі мають стаціонарний або знімається пилозбірник, видаляє пил і стружку під час роботи, збираючи її в мішок або пилосос.

Для поліпшення ф

Призначення і принцип роботи стрічкової шліфувальної машини
ункциональности і якості роботи, подібні машини оснащені шліфувальної рамкою, що захищає поверхню матеріалу від пошкоджень. З допомогою паралельних і кутових упорів можна домогтися точність паралельних або похилих поверхонь.

Шліфування і вибірка оброблюваних матеріалів здійснюється за допомогою спеціальної абразивної стрічки, яку досить легко поміняти, так верб процесі роботи вона не спадає. Стрічка може мати різну зернистість, в залежності від необхідної якості шліфування: чим менше зерна, тим більше гладкою виходить поверхня.