Рожеві кущі в саду Троянди стали вирощувати кілька тисячоліть тому. Ними прикрашали імператорські сади, вони давно завоювали символ любові і таємниці. Спробуємо розібратися в колірному різноманітті.

Перед тим, як висаджувати квіти на земельній ділянці, природно, потрібно підготувати грунт. Потрібно ретельно підбирати hypermarketforyou.ru, так як вони повинні відповідати потужності та іншим технічним характеристикам того обсягу проведених робіт, які потрібні для обробки земельних ділянок.

Серед величезної кількості видів і сортів кожен знайде собі відповідний варіант. Червона троянда, біла, жовта або оранжева? Як правило, саджанці троянд надходять до Росії з європейського розплідника. Це німецький «Кордес», аглийский «Девід Остан», французький «Мейэн Тантау». Постачальники ретельно стежать за якістю товару. І ось найпопулярніші варіанти трояндових кущів

Рожеві кущі в саду
- Чайно-гібридні троянди відрізняються багатством фарб і цвітінням до глибокої осені. Витончені квітки мають келихоподібну форму, а кущ за формою найчастіше буває розкидистий і пірамідальний.

- Троянда флорибунда знайома рясним цвітінням і зимостійкістю. Квіти поділяються на прості, махрові і напівмахрові.
- Дрібноквіткові плетисті троянди мають довгими пагонами, що потребують опори.
- Крупноквіткові плетисті троянди практично завжди зібрані у великі суцвіття, які цвітуть практично безперервно.

- Мініатюрні троянди мають мініатюрними квітами. Як правило, ними прикрашають бордюри.
- Паркові троянди – це окультурений шипшина. Іноді її називають канадською трояндою Девіда Остіна.
- Грунтопокривні троянди часто використовують для прикраси укосів.
- Видові троянди (найчастіше шипшини) володіють корисними плодами. Найбільш відомі сорти «Вітамінний ВНИВИ» і «Воронцовський 1».

А у вас в саду цвітуть троянди?