Універсальний детектор Bosch Professional DMFIOZoom Прилад має отвір в центрі сенсорної області, через яке зручно відзначати розташування виявленого об'єкта. До речі, в комплект входять два класичних простих www.postroil.com, а в приладі є спеціальне гніздо для зберігання одного з них.

При ввімкненому приладі кільце навколо отвору підсвічується зеленим світлом.

Крім отвори на корпусі приладу є горизонтальні і вертикальні ризики, які вказують центр сенсора. Вибір між пошуком металів або дерева здійснюється натисканням відповідної кнопки. А який попався метал — магнітний або немагнітний — прилад визначає сам і виводить відповідний символ на екран

На екрані відображається рівень сигналу, в безпосередній близькості від об'єкта прилад подає звуковий сигнал і змінює колір підсвічування кільця на червоний. Кнопка «Zoom» служить для більш точного визначення положення об'єкта. При її натисканні на екрані з'являється новий стовпчик, що показує рівень сигналу; за нуль в цьому випадку приймається значення на момент натискання «Zoom».

На відміну від більшості інших моделей, у яких періодично треба натисненням на кнопку запускати калібрування і чекати, поки вона не завершиться, детектори Bosch завжди готові до роботи. Функція автоматичного калібрування полегшує вимірювання, постійно відстежуючи зміни в навколишньому середовищі. Також, для забезпечення максимальної безпеки, постійно включена функція виявлення проводів під напругою.

При наближенні до дроту спочатку з'являється відповідна www.postroil.com на екрані, що показує рівень сигналу, а в безпосередній близькості від проводу лунає переривчастий звук і блимає червоний світлодіод. Щоправда, в наших тестах прилад іноді показував наявність дроти під струмом там, де до нього далеко, особливо у вологу погоду. Видно, розробники визнали, що краще перестрахуватися.

Якщо вам потрібні якісні www.bytovki.com в яких вашим робочим буде комфортно, тоді зробіть замовлення в компанії ТОВ "МСК Монополис". Також компанія виробляє дачні будиночки та багато іншого.