Обстеження будівель і споруд Для визначення несучих здібностей вузлів і конструкцій будівлі проводяться обстеження будівель. Також це інженерні роботи, що визначають технічний стан об'єкта, стану інженерних комунікацій, виявлення критичних деформацій і дефектів, що перешкоджають його експлуатації в подальшому.

Полягає робота і www.cp-expertiza.ru в аналітичному зіставленні з даними інструментального та візуального аналізу наявної в розпорядженні дослідників документації. Аналіз даних при цьому утворюються в процесі роботи.

Виробляється в ході роботи замірювання фактичних величин, які заздалегідь намічені геометричними і динамічними параметрами.

Обстеження будівель і споруд
Для інструментального визначення технічного стану і міцності конструкцій сьогодні використовуються сучасні дослідницькі прилади. Це дефектоскопи, детектори арматури, плотноміри, також інші різноманітні пристосування, які здатні тестувати матеріал.

Оформляються результати обстеження у вигляді технічного висновку, що виконуються за затвердженою приписами формі з фотофіксацією описом дефектів.

Кваліфіковане висновок є підсумком роботи, який визначає можливість та умови безпечної експлуатації об'єкта. Це в сою чергу виключає в майбутньому виникнення аварійних ситуацій, наказуючи при цьому необхідність посилення, відновлення і модернізації споруди.

Ці заходи не можуть бути виключені з порядку денного, так як є життєво важливими під час експлуатації будівель і споруд.