Автоматизація вікна крок у майбутнє будинку Пластикові вікна давно і міцно увійшли в побут, стали частиною інтер'єру будь-якої сучасної квартири. Конструктори і дизайнери виробників цієї продукції ведуть постійну роботу по поліпшенню якісних і естетичних властивостей виробів, які активно впроваджують нові матеріали і технології.

Одним із передових рішень в цьому напрямку, є використання автоматики для управління вікном.

Суть цієї технології полягає в тому, що рух стулок віконної конструкції відбувається не вручну, а за допомогою електричного приводу, до речі таку технологію пробували запроваджувати фахівці компанії sinioka.ru. Процеси відкривання і закривання запускаються за допомогою вимикача або пульта дистанційного керування. Типи приводів розрізняються в залежності від принципу роботи передавального механізму, яким вони обладнані.

Самим популярним і недорогим видом подібних пристроїв є ланцюговий. У цьому випадку, передавальною ланкою між двигуном і стулкою вікна служить металева, зазвичай хромований ланцюг, ланцюг. Установка такої системи проста в експлуатації вона невибаглива і служить довго, а сфера її застосування надзвичайно широка.

Штоковый привід дещо програє попереднього типу в швидкості переміщення стулок, зате компактний, виглядає найбільш сучасно і естетично. Особливості конструкції роблять його застосування оптимальним для віконних блоків з верхнім відкриванням, скажімо стулок мансарди.

У разі якщо необхідно автоматизувати систему скління, що складається з масивних і важких елементів, використовується рейковий передавальний механізм. Такий пристрій, при відносно невеликій швидкості руху забезпечує максимальне штовхає зусилля, тому буде кращим варіантом для установки на промислових підприємствах, у торгових та виставкових центрах.

Навіщо ж потрібні автоматичні вікна? Які нові можливості відкривають?

#10004; По-перше, вони можуть істотно полегшити життя пенсіонерам і людям з обмеженими фізичними можливостями.

#10004; По-друге, такі системи незамінні у важкодоступних місцях.

#10004; по-третє, підвищують загальну комфортабельність квартири.

Одним з основних переваг таких вікон є можливість гармонійного вписування в новий тип житла – так званий розумний будинок. Якщо включити їх у загальну систему управління, відкриваються значні перспективи. Це і функції контролю над кліматом, і опція регулярного провітрювання в періоди тривалої відсутності і автоматичне відкривання в разі появи задимлення.